Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Obrazki ze srebra włoskiej firmy Beltrami

Srebrne obrazki z aniołem stróżem są perfekcyjnym pomysłem na prezent na komunię czy chrzest. Fantastyczne wzornictwo, utrzymane w nowoczesnym, ale eleganckim stylu dodaje uroku i sprawia, że produkty są mile widzianą pamiątką, która posłuży przez wiele lat. Taka forma prezentu przekazuje wartości religijne, podkreślające rangę wydarzenia.

"Twój Anioł Stróż" Piękna Pamiątka dla dziecka na Chrzest Komunię 11*9,6 cm Zobacz większe

Opinie

Ocena 

srebrna bizuteria na komunie z motywem aniolka - piękne

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
"Twój Anioł Stróż" Piękna Pamiątka dla dziecka na Chrzest Komunię 11*9,6 cm

"Twój Anioł Stróż" Piękna Pamiątka dla dziecka na Chrzest Komunię 11*9,6 cm


"Twój Anioł Stróż" Piękna Pamiątka dla dziecka na Chrzest Komunię 11*9,6 cm

Cena (brutto):

110,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Nieprzemijająca pamiątka z okazji Chrztu , Pierwszej Komunii Św. , 

Obrazek srebrny w serduszku 

" TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ "

 

Wymiary:  11 cm * 9,6 cm 

      Grawer do obrazka gratis !

  • Prześliczny obrazek wykonany z dbałością o każdy detal przez włoską firmę BELTRAMI

Srebrne serduszko z aniołkiem

Unikalny obrazek, który został wykonany nowoczesną metodą z aluminium i warstwy srebra najwyższej próby. Włoska firma odznacza się przepięknym, finezyjnym wzornictwem, które zachwyca najbardziej wymagających odbiorców. Obrazki srebrne Beltrami pokryte są ochronną warstwą przeźroczystego lakieru, zapobiegającego śniedzeniu srebra, co powoduje, iż pamiątka służy przez długi czas bez konieczności specjalnej pielęgnacji. Atutem rozwiązania jest obecność barwionego na kolor wiśni drewna, który całość ociepla i ułatwia postawienie na półce (dzięki dołączonej, wygodnej stopce). Pomysł może również wisieć nad łóżeczkiem, stanowiąc pewnego rodzaju "ochronę" obdarowanego dziecka.

Unikalna pamiątka chrztu ze srebra

Obrazek w kształcie serca przekazuje ważną symbolikę, stawiając na uczucia miłości i poszanowania drugiego człowieka. Dla osób wierzących Anioł Stróż ochrania, co ma szczególne znaczenie dla rodziców małych dzieci. Produkt ma możliwość nadania indywidualnej dedykacji, znajdującej sie na jego odwrocie. Całość zapakowana w estetyczne i wytrzymałe opakowanie to wymarzony prezent na chrzest czy komunię.

Do kompletu