Obrazki srebrne Ostatnia Wieczerza

Obrazy z ,,Ostatnią Wieczerzą" doskonale odnajdują się w każdym domu, gdzie praktykuje się religię chrześcijańską, świetnie sprawdzą się jako efektowny dodatek aranżacyjny, urozmaicając każde wnętrze. 

Obrazy Ostatnia Wieczerza

Ostatnia wieczerza to dzieło autorstwa Leonarda da Vinci, jest podziwiana ze względu na zachowanie w niej proporcji oraz symetrii, oraz naturalizm obrazu i bijącą z niego iluzję rzeczywistości, w której wraz z Jezusem ucztują Apostołowie. Obraz przedstawia przeddzień ukrzyżowania Jezusa, scenę ostatniego wspólnego posiłku Chrystusa z apostołami przed pojmaniem na Górze Oliwnej. Uwiecznia scenę z momentu, w którym Jezus powiedział do zgromadzonych ,,Zaprawdę powiadam wam: jeden z was mnie zdradzi"(Mt,26,21). Obraz ukazuje poruszenie wśród apostołów na słowa Jezusa oraz ich emocje, które zostały uwiecznione na słynnym malowidle.

Wspólne spożywanie posiłków jest związane z wytwarzaniem silnych więzi oraz uwidacznianiem się hierarchii, dlatego obrazki srebrne z Ostatnią Wieczerzą będą doskonałym pomysłem na prezent dla każdego praktykującego chrześcijanina, wyrażą one silne przywiązanie do Jezusa, oraz świetnie ozdobią każde wnętrze, nadając mu niepowtarzalnego charakteru. 
Obrazki srebrne Ostatnia Wieczerza w sklepie AnKa Biżuteria 

W naszym sklepie można znaleźć obrazki srebrne z motywem Ostatniej Wieczerzy wykonane ze srebra i aluminium wysokiej jakości, każdy obraz jest wykonany z dbałością o każdy detal i szczegół. W zależności od preferencji można obraz zawiesić lub postawić, jest to bardzo pożądany motyw w naszym sklepie. Posiadamy w swojej ofercie obrazki srebrne, ale również takie z użyciem koloru, można więc dopasować odpowiedni obraz według gustu, lub aranżacji mieszkania, będzie to również świetny pomysł na prezent na ważne okazje, takie jak Chrzest, I Komunia Święta czy też sakrament Bierzmowania lub Ślub. Obrazki srebrne z Ostatnią Wieczerzą to nie tylko zwyczajna dekoracja, ale również przedmiot, który ma służyć w modlitwie i refleksji, jest to wyraz uczuć chrześcijańskich i miłości do Jezusa Chrystusa. W naszym sklepie mamy także możliwość grawera w cenie zakupionego obrazu, by spersonalizować prezent, lub zadedykować przesłanie bliskiej nam osobie w formie modlitwy.  

Średnia ocena obrazków srebrnych z Ostatnią Wieczerzą kategorii: 5,5/5-67 opinie klientów.