Srebrne Obrazki na Chrzest

Obrazki srebrne na chrzest, są wyjątkowym prezentem, który jest nie tylko piękną dekoracją do pokoju dziecięcego, ale jest także symbolem przyjęcia sakramentu i błogosławieństwa Bożego.

na stronę

Obrazki srebrne jako wyjątkowy prezent na chrzest

Prezenty z okazji Chrztu Świętego, są darami, które pozostają z nami przez całe życie, a tym samym są przypomnieniem o tym szczególnym dniu. Przyjęcie chrztu to błogosławieństwo Boże, znak przynależności do życia chrześcijańskiego, spraw by ten dzień pozostał w pamięci na długo, srebrny obrazek będzie do tego odpowiedni. Tradycyjnie podczas chrztu wręczane są prezenty od rodziców, krewnych i przyjaciół, świetnym pomysłem na prezent są srebrne obrazki z tekstami religijnymi, modlitwą lub krótkimi życzeniami, symbolizują więź między osobą chrzczoną a Bogiem, a także ważne przesłanie. Prezenty są szczególnie piękne, jeśli nadasz im grawer, taka indywidualna personalizacja, sprawi, że prezent będzie miał osobisty charakter i stanie się jeszcze bardziej oryginalny.

Obrazki srebrne na chrzest w sklepie AnKa Biżuteria

Prezenty na chrzciny powinny mieć określoną symbolikę, zwłaszcza jeśli jesteś bliską osobą. Dziecko w tym dniu otrzymuje pierwszy sakrament oraz ochronę i błogosławieństwo Boże, ponieważ jest to szczególna chwila, powinna zostać zapamiętana na zawsze. W naszym sklepie oferujemy srebrne obrazki z grawerem, jest to bardzo osobisty prezent, który będzie pochodził prosto z serca, spersonalizowana pamiątka o wysokiej jakości, charakteryzuje się użyciem najlepszych materiałów oraz pięknym designem. Nasze obrazki z wizerunkiem aniołków i dzieci, karmiącej Matki Boskiej, anioła stróża, a także Jezusa tulącego dziecko, są niepowtarzalną ozdobą wykonaną z dużą dbałością o każdy detal. Niezależnie od tego, czy są to tradycyjne obrazki w prostokątnej formie, czy bardziej nietypowe takie jak serce, czy drzewko życia, dla bardzo młodych lub starszych dzieci, mamy różnorodny wybór obrazków srebrnych na chrzciny o wyjątkowej wartości duchowej i wizualnej. Wybierając kolor i wzór, możesz również dostosować prezent na chrzest do płci lub wybrać neutralny obrazek, w naszym sklepie znajdziesz obrazki z dodatkiem różu lub błękitu, a także całe w kolorze srebrnym, spraw wyjątkowy prezent i zapoznaj się z bogatą ofertą w naszym sklepie.
Średnia ocena obrazków srebrnych na chrzest kategorii: 5,0/5 - 174 opinie klientów