medaliki z wizerunkiem świętego Benedykta

Święty Benedykt z Nursji jest znaną i lubianą postacią chrześcijańską, szanowaną na całym świecie, wiele osób nosi medalik św. Benedykta w nadziei, że będzie on interweniował przeciwko negatywnym energiom. 

Postać Świętego Benedykta 

Święty Benedykt jest dobrym przyjacielem, którego warto mieć u swego boku, jest często przywoływany, aby odpierać duchowe i fizyczne niebezpieczeństwa, zwłaszcza te związane ze złem i pokusą. Biżuteria powinna być wyrazem tego, kim jesteśmy i co jest dla nas w życiu ważne, dzięki kolekcji medalików z wizerunkiem świętego Benedykta, można wyrazić siebie stylem i elegancją. Święty Benedykt jest patronem mnichów i misji, co czyni go ważną postacią religijną dla wielu osób, niezależnie od tego, czy szukasz pokoju, duchowego uzdrowienia, fizycznego uzdrowienia czy też ochrony przed wszystkim, od koszmarów po złe duchy, św. Benedykt jest odpowiednią do tego osobą. Medaliki, bransoletki i breloki od dawna używane są jako środek pielęgnowania i wyrażania naszego religijnego oddania Bogu i Świętym, medalik służy wezwaniu Bożego błogosławieństwa i ochrony. Poprzez świadome i pobożne używanie medalika staje się on nieustanną cichą modlitwą i przypomnieniem o naszej wierze.    

Medaliki z wizerunkiem Świętego Benedykta w sklepie AnKa Biżuteria 

Medaliki św. Benedykta jest przypomnieniem wielkiej ofiary Jezusa Chrystusa za nas wszystkich, może również służyć jako modlitwa egzorcyzmów przeciwko Szatanowi, modlitwa o siłę w czasie pokusy, modlitwa o pokój między nami i między narodami świata. Ofiarowując biżuterię z wizerunkiem Świętego Benedykta srebrną czy też pozłacaną, można uzyskać stylowy dodatek o wyjątkowym smaku.  

Na wielu medalach widnieje łacińska fraza „EIVS IN OBITV NRO PRAE SENTIA MVNIAMVR”, to znaczy: „obyśmy się wzmocnili Jego obecnością w godzinie naszej śmierci”, to zdanie ma nadal wielkie znaczenie dla wielu ludzi, niezależnie od tego, kim są. Oferujemy różnego rodzaju biżuterię srebrną lub pozłacaną. Niezwykle popularny metal szlachetny, jakim jest srebro, odznacza się uniwersalizmem i ponadczasowością, dzięki którym może wspaniale zdobić wszystkich niezależne od płci i wieku oraz panujących trendów. Oferowane przez AnKa Biżuteria medaliki srebrne z pewnością spełnią najbardziej wygórowane oczekiwania.  

Średnia ocena biżuterii z wizerunkiem Świętego Benedykta kategorii: 5,0/5-104 opinie klientów.