Pierścionki z turkusem

Pierścionki z turkusem są biżuterią dla osób pragnących wyróżnić się z tłumu. Doskonale prezentują się na każdej dłoni. W naszym sklepie AnKa Biżuteria dostępne są modele ze srebrnym, złotym wykończeniem oraz różowym.

Pierścionki z turkusem w AnKa Biżuteria

Biżuteria z turkusem znowu wraca do łask, dziś swoją przepiękną barwą przyciąga wzrok i podbija serca milionów ludzi na całym świecie. Obecnie cieszy się coraz większą popularnością wśród gwiazd. To atrakcyjny kamień kolekcjonerski i ozdobny, używany do ozdoby pierścionków w naszym sklepie. Turkus to minerał, który zachwyca swą barwą od wieków. Nadzwyczajne właściwości tego kamienia półszlachetnego i pozytywny wpływ na ludzki organizm docenili już starożytni. Pierścionek z turkusem to nie bagatelny prezent dla ukochanej osoby. Kolor kamienia zachwyca, w naszym sklepie znajdziesz śmiałe łączenia turkusu z kolorowymi cyrkoniami. Turkus kojarzy się z ciepłem, okresem wakacyjnym. Śmiało, więc można zestawiać go ze stylizacjami jesiennymi i zimowymi, na pewno rozweseli to naszą garderobę.

Właściwości turkusu i pielęgnacja pierścionków

Biżuteria z turkusem w intensywnym, niebieskim lub zielonkawym kolorze to propozycja dla pań, które lubią połączenie klasycznego srebra ze zdecydowanym kolorem. Stanowi idealny dodatek do Twojej kolekcji biżuterii, efektowny pojedynczy akcent lub spektakularny, niepowtarzalny prezent dla bliskiej osoby. Niegdyś wierzono, że zmiana barwy turkusu ostrzega właściciela przed niebezpieczeństwem lub chorobą. Pogorszenie barwy możliwe jest też pod wpływem: światła, potu, olejów i kosmetyków, środków czystości oraz przesuszenia, dlatego biżuterię z turkusami należy zdejmować do kąpieli i sprzątania, aby móc cieszyć się pięknem biżuterii na długo.