Filtr

Kamień

Certyfikat

Certyfikat

Aniołki srebrne

Obrazki srebrne, medaliki dla dziecka z okazji Chrztu, Roczku, Komunii. Aniołki symbolizują opiekę nad Dzieciątkiem, idealne  na prezent dla małych dzieci.

na stronę

Obrazki srebrne, medaliki dla dziecka z okazji Chrztu, Roczku, Komunii. Aniołki symbolizują opiekę nad Dzieciątkiem, idealne  na prezent dla małych dzieci.

Aniołki to w religii wysłańcy Boga, którzy spełniają jego zmysły przedstawione od zawsze jako skrzydlate postacie o łagodnych rysach twarzy, natomiast pierwsze wyobrażenia o aniołach były połączeniem ludzkiej twarzy i ciele zwierzęcia.

Aniołki srebrne sklep internetowy.

Oferowane przez nas anioły srebrne mogą być w formie popularnego obrazka srebrnego z grawerem w cenie, jak również prze wspaniałych wisiorków, które delikatnie ozdobią w codzienności. Jeżeli szukasz aniołki na srebrne to jesteś w doskonałym miejscu, możemy na Twoje życzenie zapakować je w atrakcyjne opakowanie, dzięki czemu nabiorą prestiżowy wygląd aniołka srebrnego.

Urokliwe aniołki srebrne w estetycznej biżuterii od AnKa.

Polska, jako kraj chrześcijański docenia symbole sakralne, tak modne we współczesnej biżuterii. Wspaniałe aniołki srebrne, dostępne w postaci obrazków, zawieszek, medalików czy ramek na zdjęcia są propozycją dla ludzi ceniących sobie coś więcej, niż sam wygląd. Perfekcyjnie wykonane, włoskie produkty zachwycają swoimi detalami i skromnością. Są idealnym pomysłem na prezent zarówno dla dziecka, jak i dorosłego. Symbolizują ochronę, zaufanie, wyrażają miłość i troskę. W zestawieniu z ponadczasowym srebrem tworzą unikalną pamiątkę, przywołującą pozytywne wspomnienia. Propozycje od AnKa Biżuteria odznaczają się prostotą i najwyższą elegancją, zestawioną z harmonią. Aniołki srebrne w oferowanej formie z pewnością wywołają uśmiech na niejednej twarzy, służąc obdarowanemu przez długie lata. Ich wykonanie najnowszymi technikami, pozwala na pozostawienie niezmiennego wyglądu, bez konieczności stosowania specjalnych środków pielęgnacyjnych.

Aniołki srebrne w tej kategorii są oryginalnymi dodatkami każdego domu. Odnajdą się zarówno na ścianie, jak i półce. Medaliki czy ciekawe wisiorki ozdobią nie tylko kobiece ciało, towarzysząc właścicielowi w wielu ważnych chwilach.

Średnia ocena produktów kategorii: 5,0/5 - 274 opinie klientów.