Aniołki srebrne

Aniołki obrazki srebrne, medaliki dla dziecka z okazji Chrztu, Roczku, Komunii. Aniołki symbolizują opiekę nad Dzieciątkiem, idealne na prezent dla małych dzieci. Aniołki to w religii wysłańcy Boga, którzy spełniają jego zmysły, przedstawione od zawsze jako skrzydlate postacie o łagodnych rysach twarzy, natomiast pierwsze wyobrażenia o aniołach były połączeniem ludzkiej twarzy i ciele zwierzęcia.

na stronę

Aniołki obrazki srebrne - Sklep internetowy Anka Biżuteria

Oferowane przez nas aniołki srebrne mogą być w formie popularnego obrazka srebrnego z grawerem w cenie, jak również w formie wspaniałych wisiorków, które delikatnie ozdobią w codzienności. Jeżeli szukasz obrazki srebrne z aniołkami to jesteś w doskonałym miejscu, w naszym sklepie możemy na Twoje życzenie zapakować je w atrakcyjne opakowanie, dzięki czemu nabiorą prestiżowego wyglądu.

Urokliwe aniołki srebrne w estetycznej biżuterii od AnKa Biżuteria

Polska, jako kraj chrześcijański docenia symbole sakralne, tak modne we współczesnej biżuterii. Wspaniałe srebrne aniołki dla dzieci, dostępne w postaci obrazków, zawieszek, medalików czy ramek na zdjęcia są propozycją dla ludzi ceniących sobie coś więcej, niż sam wygląd. Perfekcyjnie wykonane, włoskie produkty zachwycają swoimi detalami i skromnością. Są idealnym pomysłem na prezent zarówno dla dziecka, jak i dorosłego. Symbolizują ochronę, zaufanie, wyrażają miłość i troskę. W zestawieniu z ponadczasowym srebrem tworzą unikalną pamiątkę, przywołującą pozytywne wspomnienia. Propozycje od sklepu online AnKa Biżuteria odznaczają się prostotą i najwyższą elegancją, zestawioną z harmonią. Obrazki srebrne z aniołkami w oferowanej formie z pewnością wywołają uśmiech na niejednej twarzy, służąc obdarowanemu przez długie lata. Ich wykonanie najnowszymi technikami, pozwala na pozostawienie niezmiennego wyglądu, bez konieczności stosowania specjalnych środków pielęgnacyjnych.

Aniołki srebrne w tej kategorii są oryginalnymi dodatkami każdego domu. Odnajdą się idealnie zarówno na ścianie, jak i półce.

Średnia ocena produktów kategorii: 5,0/5 - 279 opinie klientów.