Broszki z markazytem

Broszka z markazytami to mocno zaakcentowany dodatek w postaci biżuterii, dla kobiet lubiących zdecydowane ozdoby, będzie to obowiązkowa pozycja w szkatułce.

Broszka z markazytami

Sklep posiada w swojej szerokiej ofercie również broszki z markazytami. Broszka ta wydaje się bardziej zdobiona, luksusowa, błyszcząca i jest idealnym wyborem do prostych stylizacji, zarówno tych wieczorowych, jak i dziennych. Każda z nas, by poczuć się kobieco, pozwala zaakcentować swój indywidualny styl, broszki są do tego naj bardziej odpowiednią biżuterią. W czasach starożytnych ludzie wierzyli, że markazyty mają moc neutralizowania negatywnej energii, doskonalenia umiejętności komunikacji, oraz że chronią osoby wykonywujące niebezpieczne zawody. Starożytni Egipcjanie używali markazytów, aby uspokoić histerię i niepokój wewnętrzny. 

Pielęgnacja broszek z markazytami

Markazyty nie lubią wody i innych cieczy. Koniecznie uważaj, żeby broszki nie zachlapać wodą. Poszczególne kamienie osadzone są przy pomocy specjalnego ,,cementu" jubilerskiego, który w kontakcie z wodą, może ulec rozpuszczeniu, a kamienie wypadną. Biżuteria w naszym sklepie ma oryginalne wzory, a samo wykonanie jest na najwyższym poziomie, szkoda by było stracić tak cenne okazy. 

Broszki cenne jak diament

W naszym sklepie biżuteria jest wyrabiana bardzo solidnie, dlatego po oszlifowaniu facetki kamieni, błyszczą jak diamenty. Elegancki i wysmakowany styl zawdzięczamy naszym projektantom, którzy zamknęli to w unikatowej formie. Sam markazyt jest lśniącym metalicznym połyskiem jubilerskim kamieniem. Jest stosunkowo twardy i odporny na zarysowania i otarcia, więc broszki z jego zastosowaniem cieszą oko właścicieli nawet po wielu latach.