Srebrne pamiątki na Chrzest

W tej kategorii znajdziecie Państwo srebrne pamiątki dla dzieci z okazji Chrztu Świętego: obrazki srebrne, medaliki i różnego rodzaju pamiątki.

na stronę

Pamiątki na chrzest o wyjątkowej formie

Jedno z najważniejszych, religijnych wydarzeń całej rodziny – Chrzest Święty ukochanego dziecka. Okazja wyjątkowa, podobnie jak prezenty, które wypada dać. W swojej ofercie sklep Anka Biżuteria posiada szeroką gamę różnorodnych produktów, które stanowią wyjątkowe srebrne pamiątki dla dziecka.

Ich precyzyjne wykonanie, połączone z dbałością o najmniejszy szczegół, skromnością i klasyczną elegancją sprawi, iż prezent na chrzest dla dziecka stanie się pamiątką na długie lata. Bogactwo motywów religijnych, możliwość indywidualnej dedykacji wraz z eleganckim opakowaniem powoduje, że każdy zainteresowany odnajdzie tu coś wyjątkowego.

Prezent na chrzest od dziadków? Tylko w Anka Biżuteria

Nasze propozycje to przede wszystkim skromna forma, wyróżniająca się spośród produktów, jakimi są srebrne dewocjonalia. Wyjątkowy prezent dla dziewczynki na chrzest nie musi bowiem oznaczać zabawki. Obecne w tej kategorii srebrne obrazki ze Świętą Rodziną będą przypominać przez długi czas o bliskości ukochanych osób. Wspaniałe ramki na zdjęcia dla dzieci, wykonane z wysokiej próby srebra to pamiątka, które pozostanie z pociechą niezależnie od sytuacji. Prezenty na chrzest dla najmłodszych, do których zaliczyć można także nietuzinkowe ceramiczne ikony doskonale będą prezentować się na ścianach dziecięcych pokoi. Niecodzienny wyraz miłości rodziny wywoła uśmiech w trudnych, życiowych sytuacjach.

Srebrne pamiątki na chrzest doskonałej jakości

Trendy modowe są zmienne. Prezent na chrzest od Rodziców Chrzestnych powinien być uniwersalny, nowoczesny a jednocześnie stanowić rozwiązanie przekazujące pewne wartości i uczucia. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów jak obrazki srebrne z wizerunkami Matki Boskiej i Trójcy Świętej. Bardziej tradycyjnym osobom polecamy klasyczne medaliki srebrne i złote, dostępne na delikatnych łańcuszkach. Ich obecność pozwoli na użytkowanie przez długie lata w nienaruszonej formie. Oryginalne komplety łańcuszek z zawieszką można nosić bez względu na panującą modę. Wysokiej jakości rozwiązania charakteryzują się dbałością o detale, zachwycające nawet najbardziej wymagających Klientów.

Biżuteria srebrna na prezent dla dziecka

Srebrne naszyjniki „Wiara, nadzieja, miłość” czy krzyżyk wykonany ze srebra to propozycja sprawdzająca się przy każdej okazji. Taka pamiątka Chrztu Świętego „dorasta” wraz z dzieckiem. Jest uniwersalną koncepcją, dedykowaną zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Pamiątki na chrzest w naszym wydaniu zachwycą najbliższych, umożliwią przekazanie dziecku istotnych wartości a przede wszystkim przypomną o ważnym wydarzeniu.

Średnia ocena produktów kategorii: 5,0/5 - 628 opinie klientów.