Filtr

Certyfikat

Certyfikat

Srebrne pamiątki na Chrzest

W tej kategorii znajdziecie Państwo srebrne pamiątki dla dzieci z okazji Chrztu Świętego: obrazki srebrne , medaliki, i różnego rodzaju pamiątki.

na stronę

W tej kategorii znajdziecie Państwo srebrne pamiątki dla dzieci z okazji Chrztu Świętego: obrazki srebrne , medaliki, i różnego rodzaju pamiątki.

Oferowane przez nas pamiątki są trwałe ze względu na użycie wysokiej jakości srebra, ale są także ponad czasowe, dzięki czemu będą miło wspominane nawet za kilkanaście lat.

Srebrny prezent na Chrzest Allegro.

Pamiątki na chrzest, Chrzest to ważna uroczystość dla dziecka, rodziców oraz całej rodziny. Pamiątka z tej wspaniałej chwili powinna przypominać ochrzczonemu dziecku o wsparciu oraz miłości jakim jest obdarzone przez swoich bliskich. Sklep Anka Biżuteria oferuje Państwu pamiątki na chrzest takie jak obrazki, medaliki czy ozdobne ramki. Pamiątki te mają być miłym wspomnieniem przeżytego wydarzenia dlatego są one wykonane z najwyższej jakości srebra dzięki czemu klienci nie muszą martwić się o niszczące działanie czasu na materiały.

Prezent na chrzest od chrzestnej.

Doskonały podarunek prezent na chrzest od chrzestnej, chrzestnego, dziadków.

Dodatkowo mogą Państwo wybrać opcję dodania grawera z własnym tekstem. Dodanie własnej dedykacji na pamiątce sprawi, że prezent ten pozostanie w sercu dziecka na wiele lat. Zamówione produkty wysyłane są do Państwa w czasie 48 godzin od złożenia zamówienia.

Przykładowy tekst dedykacji:

"Kochaj swoich rodzicieli,
by pociechę z Ciebie mieli
ale pomnij, że Bóg w niebie
ma w opiece zawsze Ciebie."

Najbardziej popularne słowa po których znajdziesz nasz sklep:

  • prezent na chrzest od matki chrzestnej
  • prezenty na chrzest warszawa
  • prezent na chrzest chłopca
  • pamiątki na chrzest allegro
  • prezent na chrzest od dziadków
  • pamiątki na chrzest od chrzestnego

Oryginalne pamiątki na chrzest.

Chrzest Święty jest ważną uroczystością rodzinną. W tym szczególnym dniu liczy się dziecko, które zostaje członkiem wielkiej wspólnoty. Dla wielu ludzi to wyjątkowa okazja na podarowanie ukochanemu maluchowi prezentu, towarzyszącego mu przez resztę życia. Eleganckie pamiątki na chrzest, zamieszczone w tej kategorii odznaczają się wysoką estetyką, perfekcyjnym wykonaniem oraz różnorodnością, dzięki której każdy rodzic, babcia czy wujek, odnajdzie upragniony podarunek. Niezwykle eleganckie złote zestawy z medalikami, wspaniałe obrazy srebrne prezentujące Święta Rodzinę czy estetyczne ramki na zdjęcia z pewnością wywołają uśmiech na niejednej twarzy, towarzysząc małemu człowiekowi, niezależnie od sytuacji. Polska, chrześcijańska tradycja przywiązuje dużą uwagę do dewocjonaliów, będących niejednokrotnie podporą duchową w codziennym życiu. Decydując się na skromny medalik z postacią świętego czy Jezusa, można podarować ukochanemu dziecku wyjątkowy prezent o wielkiej symbolice.

Srebrne pamiątki na chrzest nie tylko dla dziecka.

AnKa Biżuteria oferuje rozwiązania ponadczasowe, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Każda z nich odznacza się istotną, religijną symboliką, realistycznym wizerunkiem Świętych bądź skromnym nawiązaniem do jakże ważnego dnia. Możliwość zamieszczenia indywidualnej dedykacji jest niepowtarzalną okazją do przekazania uczuć, wyrażenia dumy czy gratulacji. Niekiedy bowiem, klasyczny, złoty krzyżyk wyrazi więcej, niż najlepsza zabawka. Tym bardziej, iż wszystkie propozycje zamieszczone na tej stronie wykonane zostały z wysokiej jakości metali szlachetnych, które z pewnością posłużą przez długie lata.

Średnia ocena produktów kategorii: 5,0/5 - 426 opinie klientów.