Obrazki Srebrne na komunię pamiątka Chrztu, ślubu, urodzin czy rocznicy - Anka Biżuteria

Obrazki Srebrne 

Obrazki srebrne tanie są piękną nieprzemijającą pamiątką Chrztu, pamiątką z okazji Ślubu, Rocznic, Urodzin, pamiątką Pierwszej Komunii Świętej, Jubileuszów, Prymicji itp. Doskonale sprawdzą się również jako prezent na 18-te urodziny.

na stronę

W ofercie sklepu AnKa Biżuteria znajdziesz najwyższej jakości dewocjonalia i pamiątki srebrne m.in.:

Obrazki srebrne na drewnie.

Obrazek Srebrny na drewnie produkcji włoskiej min firmy Valenti & co, wykonane ze szczególną precyzją i dbałością o szczegóły. Wybrałam dla Państwa szczególnie piękne obrazki, które mnie absolutnie urzekły.

Obrazki srebrne na Chrzest i Pierwszą Komunię Świętą.

Ostatnio ofertę sklepu powiększyliśmy o prześliczne srebrne ramki na Chrzest i Komunię, które są rzadko spotykane u konkurencji. Zauważyliśmy, że jako dedykacje  bardzo często wykorzystywane są cytaty m.in. Jana Pawła II lub Jana Twardowskiego. Proponujemy więc Państwu przykładowe teksty :

"Miłość jest nie tylko uczuciem,
nie jest wzruszeniem ani zakochaniem się.
Jest dojrzewaniem, troską i wzajemną
odpowiedzialnością za siebie"

Ks. Jan Twardowski

"Człowiek jest wielki

nie przez to, co posiada

lecz przez to , kim jest.

i nie przez to, co ma,

lecz przez to czym dzieli się z innymi. "

Jan Paweł II

Eleganckie obrazki srebrne na prezent.

Jest wiele okazji, dzięki którym można podarować ukochanej osobie wyjątkowy i bardzo oryginalny prezent. Poniższa kategoria została stworzona dla wszystkich, szukających wysokiej estetyki, elegancji i istotnej symboliki, wyrażającej uczucia, emocje czy przekazującej ważne wartości. Obrazki srebrne prezentujące Świętą Rodzinę, czy inne istotne postaci w tematyce religijnej stanowią wartość samą w sobie. To włoska precyzja, realistyczne odwzorowanie wizerunków oraz niezwykła skromność, która jest przyjemna dla oka. Fantastyczne pamiątki z pewnością przez długi czas, będą stanowić wspomnienie uroczystości takich jak ślub, chrzest czy komunia. Propozycje od AnKa Biżuteria odznaczają się nowoczesnością, prostotą i zachwycającymi detalami, obok których nie da się przejść obojętnie.

Obrazki srebrne wyrażeniem uczuć.

Polska tradycja bazuje na wartościach religijnych. Dlatego oferowane produkty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób w różnym wieku. Dzięki takiemu prezentowi, można bowiem przekazać uczucia, dodać wiary czy sprawić, że obdarowany będzie miał wsparcie duchowe przez długie lata. Obrazki srebrne o tematyce sakralnej z pewnością znajdą miejsce w każdym domu, stając się wyjątkowym podarunkiem, symbolizującym więzi rodzinne.

Średnia ocena produktów kategorii: 5,0/5 - 742 opinie klientów.