Ramki na Zdjęcia - Anka Biżuteria

Ramki na Zdjęcia z Chrztu

Ramki na zdjęcia z chrztu to wspaniała pamiątka, która przypomni o przyjęciu pierwszego sakramentu przez dziecko. Każdą ramkę na zdjęcia możesz wzbogacić grawerem z indywidualnymi życzeniami lub krótką modlitwą, dzięki czemu taki prezent na Chrzciny zyska dodatkowy aspekt sentymentalny.

Ramki na zdjęcia z chrztu

Chrzest jest centralnym symbolem przynależności do Boga, ramki na zdjęcia z chrztu będą zaś niepowtarzalnym i ponadczasowym prezentem, który w stylowy sposób zaprezentuje wybrane chwile z chrztu dziecka. Elegancka i urocza srebrna ramka na zdjęcia z motywem do chrztu będzie niepowtarzalnym prezentem na chrzciny, w ładny i osobisty sposób zachowa tę szczególną pamięć o tym ważnym wydarzeniu. Wyjątkowe zdjęcie potrzebuje wyjątkowej oprawy, dlatego ramka na zdjęcia z chrztu z grawerem stanie się bardzo osobistym prezentem, pochodzącym z serca. Życzenia w formie krótkiej modlitwy, cytatu, bądź datą tego wydarzenia dodadzą pamiątce charakteru i staną się wyjątkową ozdobą na długie lata.

Ramki na zdjęcia z chrztu w sklepie AnKa Biżuteria

W naszej ofercie posiadamy ramki na zdjęcia, które spersonalizowane świetnie sprawdzą się w roli wyjątkowego prezentu, mamy ramki z motywem aniołków oraz krzyża w srebrnej klasycznej oprawie, które będą pasowały do każdego wystroju i wnętrza. Błogosławieństwo Boże jest na pierwszym miejscu, dlatego ważne jest, by zatrzymać tę chwilę na dłużej, robiąc zdjęcie, które w eleganckiej srebrnej ramce pozwoli cieszyć się tą chwilą przez długi czas, będzie to ponadczasowy upominek, który nigdy nie wyjdzie z mody. Ramki na chrzest w AnKa Biżuteria, są łatwe do zawieszenia na ścianie, ale dzięki obecności stopki mogą swobodnie stać również na półce. Z pewnością staną się nieodłącznym elementem dekoracyjnym każdego dziecięcego pokoju, przywołując przyjemne wspomnienia, nawet po wielu latach. Trwały prezent sprawi, że ten dzień będzie niezapomniany, ramki z naszego sklepu sprawdzą się zarówno jako prezent dla dziewczynki, jak i chłopca.

Średnia ocena srebrnych ramek na chrzest kategorii: 5,0/5 - 169 opinie klientów