Filtr

Kamień

Certyfikat

Certyfikat

Zegarki damskie 

Zegarki damskie są modną i elegancką ozdobą cieszącą się bardzo dużą popularnością. Srebrne zegarki, z kryształami Swarovski z dodatkiem markazytów to przepiękna ozdoba kobiecego nadgarstka dla kobiet ceniących piękno w najlepszym wydaniu. 

Zegarek jako biżuteria 

Zegarek jest to przyrząd do pomiaru czasu dobowego, noszony na nadgarstku, wskazuje czas, ale również jest formą biżuterii, ozdoby. Za jego twórcę uważa się Petera Henleina, który w 1504 roku umieścił mechanizm sprężynowy napędzający zegar w ,,przenośnym" pudełku, tworząc pierwszy zegarek kieszonkowy. 

Zegarek pełni dziś funkcję biżuterii, zwłaszcza jako model damski, jest również symbolem prestiżu w zegarkach biznesowych.

Zegarek jest dodatkiem, który sprawdzi się w przypadku różnorodnego stylu ubierania oraz pięknie prezentuję się na nadgarstku kobiet lub dziewczyn w różnym wieku, w sklepie AnKa Biżuteria można znaleźć zegarki w bardziej klasycznej formie, bez zdobień, ale również w finezyjnych wariantach z kryształkami Swarovski zdobionymi całe tarcze zegarka. Zegarek to coś więcej niż praktyczny dodatek, wiele kobiet wykorzystuje go, łącząc go z bransoletkami, podkreślając tym swój niepowtarzalny styl i gust. AnKa  Biżuteria oferuje zegarki damskie odznaczające się świetną jakością oraz wykonaniem, dołożyliśmy starań by, każdy z nich zaspokoił nawet największe wymagania każdej kobiety, która pragnie mieć praktyczny, ale zarazem piękny dodatek biżuteryjny. 

Zegarki srebrne w sklepie AnKa Biżuteria

Zegarki służą kobietom nie tylko jako czasomierz, ale również jako ozdoba biżuteryjna, dlatego też staja się coraz bardziej popularne nie tylko na co dzień, ale również w wieczorowych kreacjach, pełniąc element estetyczny. Drogie zegarki bywają często kupowane przez osoby zamożne i są oznaką statusu społecznego, w naszym sklepie można znaleźć zegarki srebrne o najwyższej jakości oraz przystępnej cenie. Dużą wagę kobiety oraz mężczyźni przywiązują do efektu wizualnego zegarka, parametry techniczne często schodzą na drugi plan przy wyborze zegarka srebrnego czy też pozłacanego. W naszej kolekcji przygotowaliśmy dla Państwa wyłącznie zegarki znanych marek, które zachwycają swoim wyglądem i przyciągają spojrzenia. 

Modne eleganckie zegarki damskie. Zegarki biżuteryjne ze srebra , z kryształami Swarovski , oraz z markazytami. Zegarek służy obecnie kobietom nie tylko jako czasomierz ale jako biżuteryjna ozdoba nadgarstka dlatego też stają się co raz to bardziej popularne w wieczorowych kreacjach.

Zegarki srebrne

Zegarki nie tylko odmierzają czas, ale również pełnią element biżuteryjny czy też estetyczny. Drogie zegarki bywają często kupowane przez osoby zamożne i są oznaką statusu społecznego. W obecnych czasach parametry techniczne często schodzą na drugi plan przy wyborze zegarka srebrnego lub pozłacanego. Panie jak również mężczyźni stawiają na efekt wizualny owego zegarka dlatego też w naszej kolekcji znajdą Państwo wyłącznie zegarki znanych marek, które zachwycają swoim wyglądem.