Kolczyki Rubin

Rubin to jeden z najtwardszych minerałów ustępujący jedynie diamentowi zachwyca on intensywnie czerwoną barwą wywołaną przez atomy chromu. Kolczyki z rubinem w sklepie AnKa Biżuteria

, wyglądają dobrze w każdym wydaniu, zarówno współczesnym, jak i vintage. 
Rubin i jego właściwości

Rubin jest to kamień szlachetny, który symbolizuje wielką nieprzemijającą miłość, zresztą jego łacińska nazwa ,,ruber" oznacza właśnie czerwień. Występuje w przeróżnych odcieniach, od różowoczerwonej po gołębią krew. Swoim intensywnym kolorem potrafi oczarować i zachwycić nie jedną kobietę. Jest uważany za amulet namiętnej miłości, a także ma właściwości lecznicze, doskonale nadaje się do leczenia chorób krwi, szczególnie anemii. Potrafi oczyścić krew , co jest korzystne zarówno dla wątroby, jak i mózgu. Przy chorobach wirusowych, gorączce i zatruciach rubin powinien leżeć na pępku chorego, energetyzuje w ten sposób nasze ciało. 

Rubin symbolizuje także miłość, największe z bogactw, jest to także kamień obfitości i dynamizmu, przywraca pasję i chęć działania, odbudowuje wiarę i optymizm. Rubin przyciąga pozytywnych ludzi i zdarzenia, kiedyś był kamieniem królów, jego energia wpływa na uczucia i pozycję społeczną. 
Kolczyki z rubinem w sklepie AnKa Biżuteria 

Kolczyki z rubinem w sklepie AnKa Biżuteria, wyglądają dobrze w każdym wydaniu, zarówno współczesnym, jak i vintage. Nawet jako niewielkie sztyfty robią spektakularne wrażenie. Wybierając kolczyki damskie z rubinami, otrzymujesz wyrafinowaną ozdobę, która nie wyjdzie z mody. To kamienie, które wyglądają doskonale oprawione zarówno jako kolczyki srebrne, jak i złote. Biżuteria z rubinami to ozdoba ceniona na całym świecie, rubin ociepla biżuterię i dodaje sexapilu osobie, która go nosi.

Rubin pasuje do każdego typu urody czy odcienia skóry, więc kolczyki z rubinem z naszego sklepu będą idealnym prezentem dla bliskiej osoby, lub siebie samego, czerwony korund subtelnie doda elegancji i klasy każdej stylizacji. 

Rubin jest wykorzystywany do ozdoby biżuterii od bardzo dawna, jest doskonałym nieprzemijającym materiałem, bardzo trwały i mocny, a przy tym bardzo kobiecy, kolczyki z Rubinem w sklepie AnKa Biżuteria będą symbolem miłości dla osoby obdarowanej i obdarowywującej.  

Rubin to jeden najtwardszych minerałów ustępujący jedynie diamentowi. Zachwyca on intensywnie czerwoną barwą wywołaną przez atomy chromu.

Zresztą jego łacińska nazwa „ruber” oznacza właśnie czerwień. Kolczyki z rubinem wyglądają dobrze w każdym wydaniu, zarówno współczesnym, jak i vintage. Nawet jako niewielkie sztyfty robią spektakularne wrażenie. Wybierając kolczyki damskie z rubinami otrzymujesz wyrafinowaną ozdobę, która nie wyjdzie z mody. To kamienie, które wyglądają doskonale oprawione zarówno jako kolczyki srebrne, jak i złote. Biżuteria z rubinami to ozdoba ceniona na całym świecie.