Wisiorki z szkłem

Wisiorki ze szkłem murano w sklepie AnKa Biżuteria są wyjątkową ozdobą biżuteryjną. Piękne barwy, oraz niepowtarzalne wzory, jakie dostępne są w asortymencie, sprawiają, że na pewno wybierzesz dla siebie, bądź bliskiej Ci osoby właściwy wisiorek.

Szkło murano – niepowtarzalne piękno

Szkło Murano jest produktem pochodzącym z wyspy Murano. Technika produkcji szkła pojawiła się tam ponad tysiąc lat temu i jest ciągle doprecyzowywana. Wytworzenie szkła Murano wymaga zarazem sekretnej wiedzy, lecz i precyzyjności oraz doświadczenia rzemieślnika. Więc nic zaskakującego w tym, że produkty te cieszą się uznaniem na całym świecie.

Szkło Murano jest nie do podrobienia. Wyjątkowa transparencja szkła, brak jakichkolwiek smug oraz niepowtarzalne kolory to jej znak rozpoznawczy.

Biżuteria ze szkłem stała się łatwej dostępna, gdy w latach 60. XX wieku po raz pierwszy użyto taśmy miedzianej, jako formy do realizowania biżuterii. Właśnie dzięki temu patentowi było można rozpocząć wytwarzanie większej ilości wisiorków ze szkłem, czy innej biżuterii. Fakt jest taki, że nie ma dwóch takich samych modeli biżuterii wykonanych ze szkła z Murano.

Wisiorki ze szkłem w sklepie AnKa Biżuteria

Biżuteria ze szkła Murano taka jak wisiorki ze szkłem są właściwą propozycją dla osób, które cenią sobie oryginalność. Odmiany szkła oprawione w srebro lub złoto perfekcyjnie uzupełnią każdą kreację – od niezobowiązującej klasycznej codziennej stylizacji, przez sukienkę, po małą czarną na wieczorowe wyjście.

Biżuteria od zawsze jest wspaniałą propozycją na prezent. Możemy ją podarować każdej kobiecie bez względu na wiek. Wisiorki ze szkłem nadają się zarówno dla nastoletnich dziewczynek, jak i dla dojrzałych kobiet. Podarowany od mężczyzny dla ukochanej kobiety jak i ciekawym podarunkiem dla kogoś bliskiego.

W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz wiele ciekawych i niepowtarzalnych propozycji takich jak wisiorki ze szkłem Murano. Jest to bardzo interesującą propozycją, gdyż szkło zmienia swoje barwy w zależności od kąta padania światła lub koloru ubioru, na jakim leży wisiorek, czy inna biżuteria. Oryginale i piękne wisiorki ze szkłem to najlepszy sposób na to, aby cieszyć się fenomenalną stylizacją oraz aby podkreślić swoją urodę.