Aniołek - Anka Biżuteria

medaliki z wizerunkiem Aniołka

Aniołowie mogą chronić i ostrzegać ludzi, a także działać jako wojownicy w imieniu Boga, są strażnikami ludzi i wszystkich rzeczy fizycznych, aniołowie widzą, wychwalają i wielbią Boga w Jego boskiej obecności.

Niesamowita postać anioła

Anioł z łac. Angelus, pochodzi ze starożytnej Grecji od słowa angel os, co oznacza posłaniec. Bóg stworzył aniołów za pośrednictwem Jezusa, którego Biblia nazywa „pierworodnym wszelkiego stworzenia”. Katechizm wyraźnie stwierdza: „Istnienie duchowych, non-cielesnych istot", które Pismo Święte nazywa zazwyczaj aniołami. Aniołowie są posłańcami Boga, są najbliżej nas, ludzi, są naszymi opiekunami. Nieziemski charakter tych istot jest ważny dla wierzących w pisma chrześcijańskie i żydowskie. Pismo Święte wymienia z imienia trzech aniołów, którzy są wielkimi posłańcami Boga – św. Michała, Rafała i Gabriela, którzy nazywani są archaniołami.

Aniołowie są pośrednikami łączącymi świat boski ze światem ziemskim, definiujemy je jako czyste duchy i istoty osobowe posiadające inteligencję i wolną wolę. Są istotami nieśmiertelnymi. Podarowany medalik z wizerunkiem anioła będzie miał charakter duchowy ale również ozdobny. Aniołowie służyli jako posłańcy Boga, dostarczając rzeczywiste przesłanie Bożego planu zbawienia, wymierzając sprawiedliwość lub zapewniając siłę i pocieszenie. Święte medaliki przede wszystkim są wybierane przez osoby, które chcą eksponować swoją wiarę, a także mieć nad sobą pewnego rodzaju opiekę.

Postać aniołka w biżuterii od AnKa Biżuteria

Anioły to istoty duchowe stworzone przez Boga, aby Mu służyć. Są to bardzo potężne istoty, które działają jako posłańcy Boga. Wiele razy w Biblii pojawiali się ludziom i mówili: „Przyszedłem jako posłaniec od Pana”. Medalik z aniołkiem ze srebra lub pozłacane, to jeden z popularniejszych i chętnie wybieranych pomysłów na upominki z okazji Chrztu Świętego. Zazwyczaj wybierane są wówczas medaliki z aniołkiem albo z wizerunkiem modlącego się dziecka. Motyw anioła jest uniwersalny zarówno dla chłopca jak i dziewczynki, dzięki czemu można go podarować obojgu, medalik nawiązuje symboliką do Anioła Stróża. Jest to postać szczególnie bliska dzieciom, kojarzy się z bezpieczeństwem, opiekuńczością i dobrem. Z tego powodu, dzieci często kierują do niego swoje pierwsze modlitwy. Święte medaliki od lat cieszą się więc powodzeniem, a każdy z nich zachwyca doskonałym designem. Prezenty tego rodzaju mają nie tylko wartościowy, ale też symboliczny oraz pamiątkowy charakter. Srebrne dewocjonalia cieszą się również powodzeniem wśród osób, które poszukują biżuterii dla siebie - do noszenia na co dzień dla podkreślenia wiary i przynależności do wspólnoty wiernych. Medaliki z aniołkiem w sklepie AnKa Biżuteria to doskonała jakość wykonania, ciekawe wzornictwo oraz różnego rodzaju dodatki, które sprawiają, że ten rodzaj biżuterii wybierany jest przez osoby w różnym wieku. Medalik z aniołkiem każdego dnia będzie niespotykanym przedmiotem przypominającym o niezwykłej chwili, gdy został ofiarowany.

Średnia ocena medalików srebrnych z aniołkiem kategorii: 5,0/5 - 72 opinie klientów.