Kolczyki z kamieniem księżycowym

Już od czasów starożytnych kamień księżycowy zachwycał swoją wyjątkową poświatą, która kojarzy się z blaskiem księżyca.

Z tego też powodu przypisano mu magiczne właściwości. Aktualnie noszony jest przez wielu ludzi jako talizman, który pomaga w miłości i zapewnia dobry sen. Kolczyki z kamieniem księżycowym doceniają kobiety pragnące jeszcze więcej od biżuterii.

Kolczyki z kamieniem księżycowym w sklepie AnKa Biżuteria

W nowoczesnej sztuce jubilerskiej kamień księżycowy jest bardzo pięknym, stylowym dodatkiem. Stało się tak ze względu na jego wyjątkowość. Kamień księżycowy przyciąga wzrok dzięki swojemu wyjątkowemu odcieniowi perłowemu o zabarwieniu srebrzysto-niebieskawym. Zastosowanie tego kamienia w kolczykach daje bardzo oryginalny i pasujący do wszystkiego design. Kamień księżycowy oprawiony w złote, bądź srebrne kolczyki prezentuje się fenomenalnie. Niezwykle dopasowuje się do każdego typu urody. Wygląda dobrze w prostych wkrętach, jak i długich modelach z biglem, które posiadamy w naszym sklepie AnKa Biżuteria.

Wyjątkowość kolczyków z kamieniem księżycowym zawdzięcza się niespotykanej barwie kamienia oraz uniwersalności. Z pewnością będą pasowały do każdej kreacji. Ze względu na jego działanie oraz symbolu miłości, nadziei oraz szczerych uczuć kolczyki z kamieniem księżycowym idealnie sprawdzą się jako prezent dla ukochanej osoby. W sklepie AnKa Biżuteria oferujemy szeroki wybór kolczyków z kamieniem księżycowym.

Tajemnice kamienia księżycowego

Uważany jako jeden z talizmanów, o silnym działaniu oraz szerokim zastosowaniu. Kamień księżycowy jako amulet według starodawnych wierzeń przynosił szczęście (szczególnie w miłości), zapewniał spokojny sen oraz wspomagał płodność. Używanie go do terapii miało pomóc przy schorzeniach: zaburzeń hormonalnych, migreny, oraz padaczki. Jego działanie jest silniejsze dla osób spod znaków zodiaku takich jak Strzelec, Rak, Waga oraz Byk. Kamień księżycowy najlepszej jakości wydobywany jest w Sri Lance oraz w Indiach. W Polsce wydobywany jest w województwie dolnośląskim, w okolicach Jeleniej Góry. Kamień księżycowy charakteryzuje się subtelną poświatą.

Kolczyki z kamieniem księżycowym - Sklep Internetowy Anka Biżuteria

Kamień księżycowy charakteryzuje się subtelną poświatą. Delikatny połysk o niebieskawym lub srebrzystym, perłowym odcieniu przypomina właśnie blask księżyca. Kolczyki damskie z kamieniem księżycowym prezentują się bardzo oryginalnie i pasują do wielu typów urody. Sam kamień księżycowy może być oprawiony zarówno w złote, jak i srebrne kolczyki. Dobrze wygląda w długich modelach z biglem oraz w prostych wkrętach. Kolczyki z kamieniem księżycowym są idealnym prezentem dla osób ceniących sobie unikatową biżuterię. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kolczyków z kamieniem księżycowym w naszym sklepie online - chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania oraz doradzimy w wyborze odpowiedniej biżuterii z kamieniem księżycowym.

Średnia ocena kolczyków srebrnych z kamieniem księżycowym kategorii: 5,0/5 - 152 opinie klientów