Inne medaliki - Anka Biżuteria

Pozostałe medaliki z wizerunkiem świętych

Medale dewocyjne to sakramentalia, symbole stworzone przez Kościół, które pomagają wierzącemu przypomnieć sobie swoją wiarę lub obowiązki religijne. Są przypomnieniem, aby pomóc wierzącemu modlić się, wykonywać akty czci dla Boga lub Jezusa Chrystusa.

Inne medaliki srebrne lub złote

Medaliki mogą pomóc wierzącemu bezpośrednio modlić się do Boga lub, jeśli jest to medalik świętego, prosić tego świętego, aby wstawił się za nimi przed Bogiem. Sam medalik nie pomaga wierzącemu, ale inspiruje do wiary i nadziei w Bogu. Chrześcijanie od tysiącleci posiadali znaki, które oznaczały przynależność do Kościoła katolickiego, święte medaliki przede wszystkim są wybierane przez osoby, które chcą eksponować swoją wiarę, jednak noszenie medalików nie powinno się wiązać z przelotnymi modami, ale z prawdziwą wiarą. Medaliki nie są tylko elementem ozdoby, ale zawsze niosą ze sobą dodatkowe znaczenie, dlatego każdy wierzący i praktykujący katolik powinien posiadać taką biżuterię.

Medaliki srebrne i złote w sklepie AnKa Biżuteria

Noszenie medalika religijnego jest dobrą, pobożną praktyką, która pozwala nam pamiętać o ochronie i miłości do wizerunku, który nosimy. Co więcej, świadomość tego wizerunku powinna nas motywować do wypełniania obowiązków religijnych i wcielania wiary w czyn. W Kościele praktyka noszenia medalików z powodów religijnych przypomina chrześcijanom ich więź z Jezusem Chrystusem. Medaliki ze świętymi w pewien sposób mają chronić, a także są wyrazem wiary w Boga oraz w swojego patrona. Z myślą o osobach wierzących przygotowaliśmy różnorodne medaliki srebrne, złote oraz pozłacane, zdobione wizerunkami aniołów i świętych, Świętej Rodziny, Matki Boskiej i Jezusa Chrystusa. To drobna biżuteria w formie zawieszek do łańcuszka, stanowiąca doskonały pomysł na skromny prezent dla każdej religijnej osoby, który możemy wręczyć przy dowolnej okazji. Piękne medaliki srebrne z naszego sklepu, to także atrakcyjna biżuteria, która stanowi niezwykłą ozdobę codziennych i wyjściowych stylizacji.

Medaliki na łańcuszek dostępne w naszej ofercie charakteryzują się godnym przedstawieniem wizerunków Marii i Jezusa, czyli ważnych w religii chrześcijańskiej postaci biblijnych, mających kluczowe znaczenie w życiu osób wierzących. Jednymi z najbardziej popularnych są srebrne medaliki z Matką Boską, ale również zawieszki z wizerunkiem Dzieciątka Jezus, Chrystusa na krzyżu, aniołkami, czy Janem Pawłem II. Święte medaliki dostępne są w wielu kształtach, zarówno w formie klasycznych okrągłych medalików, kwadratowej, prostokątnej oprawie, ale także w licznych fantazyjnych wersjach, które nadają medalikom wyjątkowości i oryginalności, spraw swoim bliskim lub sobie niesamowity prezent i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą.

Średnia ocena medalików srebrnych kategorii: 5,0/5 - 132 opinie klientów.