Naszyjniki z kamieniami jubilerskimi

Naszyjniki z kamieniami jubilerskimi w naszym sklepie cechują się oryginalnym i niebanalnym wzorem, naturalny lub syntetyczny kamień w naszej biżuterii w sposób finezyjny zdobi każdą stylizację, ożywiając niejeden outfit. 

Kamienie jubilerskie-Szafir

Szafir jest rzadkim minerałem z gromady tlenków, jest to niebieska odmiana korundu, występuje w różnych odcieniach błękitu przede wszystkim w Kaszmirze, Birmie i Tajlandii, jest jednym z najtwardszych minerałów występujących w przyrodzie. Swój wyjątkowy niebieski kolor zawdzięcza domieszce tytanu i żelaza. Szafiry występują także w innych kolorach np. biały, bezbarwny, jasnoróżowy, czarny, zielony fioletowy.

Szafir występuje w skałach magmowych, jest silnym kamieniem opiekuńczym, zwany także ,,kamieniem wiary i spokoju ducha", symbolizuje nieśmiertelność i czystość, wierność, czystą miłość i prawdę, już w starożytności cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, dlatego jest tak niesamowitym kamieniem w naszyjnikach w sklepie AnKa Biżuteria. 

Kamienie jubilerskie w naszyjnikach AnKa Biżuteria

Kamienie jubilerskie w naszym sklepie są stylowe, w sposób elegancki wyeksponowane w srebrnej lub złotej oprawie. Srebro w sklepie AnKa Biżuteria zdobi naszyjniki, wykorzystujemy tylko srebro wysokiej próby 925, każdy naszyjnik ma wyjątkowy i niepowtarzalny wzór, jest to biżuteria dla kobiet dbających o swój wizerunek w sposób szczególny. Kamienie jubilerskie w naszym sklepie naturalne lub syntetyczne charakteryzują się bogatą formą i doborem kolorystycznym, nadają niepowtarzalnego i wyjątkowego wyglądu naszej biżuterii.