medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej Pompejańskiej

Dewocjonalia to biżuteria, która nie tylko ma szczególne znaczenie, ale również coraz częściej cechuje się pięknym, przemyślanym designem, wśród wzorów w AnKa Biżuteria znajdziesz te proste, minimalistyczne, jak i bogato zdobione medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej Pompejańskiej.

Matka Boska Pompejańska

Pompeje to miejsce bliskie sercu katolikom ze względu na znajdujące się w odbudowanym pod koniec XIX wieku mieście sanktuarium Matki Bożej Pompejańskiej oraz bardzo skuteczną nowennę do królującej w nim Maryi. Wydarzenia, które miały miejsce niespełna sto lat temu dały początek temu tytułowi. Papież Leon XIII powiedział: Bóg dał nam ten wizerunek, byśmy za jego pośrednictwem zyskali łaski, które poruszą cały świat. Obietnica Matki Bożej, że ten, kto propaguje Jej różaniec, zostanie zbawiony, spełniła się, gdy papież Jan Paweł II potwierdził zbawienie duszy Bartolo Longo ceremonią beatyfikacji w dniu 26 października 1980 roku. Nowenna Pompejańska to wyjątkowa modlitwa, za której pośrednictwem wypraszamy u Najświętszej Maryi panny potrzebne, często wręcz niemożliwe do spełnienia łaski.

Medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej Pompejańskiej w sklepie AnKa Biżuteria 

Medaliki z wizerunkiem świętych to biżuteria, która może stanowić subtelną ozdobę, ale przede wszystkim nieść ze sobą ważne znaczenie. To zaufanie Bogu i jego decyzjom. Nosząc medalik, człowiek zyskuje przekonanie, że nie jest sam na świecie i że w razie czego ma kogo prosić o pomoc i wsparcie. Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Pompejańskiej pomaga chrześcijanom wierzyć w cuda i wzmaga w nich ufność, że za wstawiennictwem Marii wszystko jest możliwe. Oczywiście najczęściej po medaliki z Matką Boską sięga się przy okazji przygotowywania prezentu z okazji ważnych religijnych wydarzeń. To propozycje na chrzest, komunię czy bierzmowanie, w naszym sklepie znajdziesz medaliki srebrne, złote oraz pozłacane z wizerunkiem Matki Boskiej Pompejańskiej, taki medalik jest sakramentalium, znakiem błogosławieństwa, przynależności i czci do Matki Bożej Pompejańskiej.

Dewocjonalia to biżuteria, która nie tylko ma szczególne znaczenie, ale również coraz częściej cechuje się pięknym, przemyślanym designem, wśród wzorów w AnKa Biżuteria znajdziesz te proste, minimalistyczne, jak i bogato zdobione medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej Pompejańskiej, takie dewocjonalia przeznaczone są dla osób wierzących w Boga i wyznających religię.

Średnia ocena medalików z Matką Boską Pompejańską kategorii: 5,0/5 - 42 opinie klientów.