Wisiorki z surphanitem

Wisiorki z serpentynitem w sklepie AnKa Biżuteria wykonane są z dużą precyzją i dbałością o szczegóły, jest to oryginalna biżuteria o nieskazitelnym wykonaniu, każda zawieszka

jest unikatowa i odznacza się

wysoką jakością.  

Właściwości serpentynit

Jest skałą metamorficzną i składa się z serpentyn, powstaje w wyniku procesów hydrotermalnych w wysokiej temperaturze. Kamień ten może mieć różną barwę od zielonkawej, czerwonej, niebieskozielonej po czarną. Serpentynit ma krystaliczną strukturę i powstaje ze skał magmowych, często bywa przecinany gęstą siecią żyłek mineralnych złożonych m.in. z chalcedonu, opalu, magnezytu, dolomitu i wielu innych minerałów. 

Serpentynit posiada także właściwości zdrowotne, wykazuje dobroczynny wpływ na układ nerwowy. Uspokaja skołatane nerwy i pozwala się rozluźnić. Ma zbawienny wpływ także na problemy skórne, przede wszystkim wypryski, ale także reakcje alergiczne spowodowane przez użądlenia owadów. Polecany dla osób chcących wspomóc swoją pamięć, jest idealnym wspomożeniem dla osób starszych, a także dla dzieci i młodzieży. 

Wisiorki z Serpentynitem w sklepie AnKa Biżuteria

Serpentynit to bardzo ciekawy, choć mało znany kamień ozdobny półszlachetny. Najczęściej ma kolor zielony z licznymi domieszkami innych barw, w naszym sklepie szczególnie wyróżniają się duże zawieszki z tym kamieniem, gdyż ładnie wtedy uwidoczniony jest naturalny rysunek kamienia. 

Do biżuterii z serpentynitu pasuje srebro, srebro pozłacane i stal szlachetna, większość metali znakomicie prezentuje się przy ciemnych akcentach. Również specyficzny kolor kamienia będzie pasował do różnych typów urody, naj lepiej podkreśli naturalne piękno zielonych oczu i rudych bądź brązowych włosów. 

Każda zawieszka w naszym sklepie jest unikatowa, każdy kamień bowiem posiada swój własny niepowtarzalny wzór, w naszym sklepie można znaleźć połączenie serpentynitu z wysoką jakością srebra 925, biżuteria ta cieszy się coraz większym zainteresowaniem.