Bransoletki z uleksytem - AnkaBizuteria.pl

Bransoletki z uleksytem

Mało znany i rzadko spotykany w biżuterii uleksyt jest przepięknym minerałem. Doceniany przez jubilerów, oraz przez posiadaczy biżuterii z tym kamieniem. Bransoletki z uleksytem w naszym sklepie

AnKa Biżuteria są propozycją dla Pań, które cenią jakość, styl i komfort.

Uleksyt w jubilerstwie – niezwykle rzadki, ale niesamowity kamień

Uleksyt jest bardzo rzadko spotykanym, ale cennym minerałem. Jego blask, łykowata powierzchnia i biały lub szary kolor powodują, że niełatwo jest mu się oprzeć. Kamień pozyskiwany jest z den starych jezior solnych, wobec tego znaleźć można go w klimacie bardzo suchym – szczególnie na pustyniach. Dwójłomność występująca w tym kamieniu jest zjawiskiem podwójnego załamania promieni słonecznych, które występuje bardzo rzadko. Uleksyt posiada niezwykłą strukturę, dzięki której światło się w nim rozdwaja, co powoduje przepiękny blask minerału. Daje to o wiele większy efekt optyczny niż np. kocie oko, dlatego bransoletki z uleksytem są przepiękną ozdobą, z której będzie zadowolona każda kobieta.

Bransoletki z uleksytem – magicznym kamieniem

Uleksyt uchodzi za kamień telepatii, jasnowidzenia i intuicji. Pozwala na przewidzenie wydarzeń, które pojawią się w przyszłości. W sytuacjach problemowych kamień wskazuje optymalne rozwiązanie. Uleksyt uintensywnia intuicję, uwrażliwia na zamysły innych ludzi, również działa jak aktywator pomysłów i inspiruje rewelacyjne fantazje w biznesie i w codziennym życiu. Bransoletka z uleksytem jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które pragną odczytać znaczenie swoich snów oraz nawiązać kontakt z przewodnikami duchowymi i energiami z innych wymiarów.

Bransoletki z uleksytem w sklepie AnKa Biżuteria

Bransoletki z uleksytem w naszym sklepie AnKa Biżuteria przepięknie błyszczą i przyciągają wzrok. Są też wyjątkową kategorią wyrobów biżuteryjnych. Od wieków zdobią nadgarstki, sprawiając, że każda stylizacja wygląda bardziej elegancko i klasycznie. Taka biżuteria stanowi doskonałe dopełnienie kreacji, a odpowiednio dobrana dodaje pewności siebie i atrakcyjności.