Kolczyki Opal

Kolczyki są najlepszą formą prezentu, każda kobieta posiada choć jedna parę kolczyków w swojej szkatułce, dobieramy je odpowiednio do okazji i gustu, a także panującej mody. W sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz bogatą ofertę kolczyków w przystępnych cenach, dla siebie lub swoich bliskich. 

na stronę

Opal właściwości 

Opal naturalny zwany jest również kamieniem radości życia, ma właściwości lecznicze, odtruwa organizm, wspomaga leczenie chorób krwi, łagodzi zaburzenia koordynacji ruchu i wzroku. Wyrównuje działanie obu półkul mózgowych, uspokaja nerwy, poprawia jakość włosów i paznokci. Opale zaopatrują nas w poczucie humoru, dodają witalność, siłę i mądrość. 

Opal zaliczany jest do najbarwniejszych, wszechstronnych i fascynujących kamieni na świecie. Nazwa pochodzi, od sanskryckiego upala=drogi kamień, kamień szlachetny, bądź od greckiego opallios = widzieć zmianę(chodzi tutaj o barwę). 

Opal uważany jest za amulet szczęścia, ich popularność wynika z niezwykłej różnorodności i zjawisk optycznych takich jak opalizacja, opalescencja, efekt kociego oka czy asteryzm. Co ważne, oprócz występowania wielu typów opali szlachetnych, są też tak zwane opale zwyczajne, lub pospolite. Te minerały nie mają zdolności optycznych, najczęściej są nieprzejrzyste i nie są stosowane w zdobnictwie. 

Wyróżniamy siedem głównych typów opali: niebieskie, ogniste, pawie, zielone, złote, różowe i czarne. 

Kolczyki z opalem w sklepie AnKa Biżuteria

W naszym sklepie można znaleźć kolczyki z opalem o unikatowym wzorze. Zarówno złote, jak i srebrne kolczyki z tym oto kamieniem mają niepowtarzalny urok. Dodatkowym atutem jest ich blask, dodaje twarzy zdrowego blasku. Kolczyki damskie dostępne w naszym sklepie przykuwają uwagę ciekawymi wzorami i zróżnicowanym stylem.

Sklep posiada bogatą ofertę kolczyków z opalem dla każdego w każdym wieku, są świetnym pomysłem na prezent dla siebie lub swoich bliskich, zadbano o to by, jakość i wykonanie były na najwyższym poziomie zachowując przystępne ceny. 

Oferujemy najwyższej jakości, wyrafinowane kolczyki z niebieskim opalem o dowolnym kształcie i wielkości, bogata oferta pozwoli znaleźć dla każdego coś dla siebie, kolczyki charakteryzują się wysokim kunsztem wykonania.

Opal należy do najcenniejszych i wyjątkowych kamieni szlachetnych, a w Australii uznany jest za kamień narodowy.

Występuje on w wielu odmianach, dlatego zawsze wygląda nieco inaczej. Dzięki temu kolczyki z opalem są prawdziwie unikatowe. Zarówno złote, jak i srebrne kolczyki z tym kamieniem mają niepowtarzalny urok. Dodatkowo wspaniale się mienią, dodając twarzy zdrowego blasku. Kolczyki damskie dostępne w naszym sklepie przykuwają uwagę ciekawymi wzorami i zróżnicowanym stylem.