Bransoletki z granatem - AnkaBizuteria.pl

Bransoletki z granatem

Srebrne lub pozłacane bransoletki od lat cieszą się nieustającym zainteresowaniem, jest to ozdoba dla osób, które nie lubią nadmiaru biżuterii, lecz chcą delikatnie zaakcentować jej obecność.

Bransoletki na miarę królów

Sklep posiada w swoim asortymencie piękne bransoletki srebrne oraz pozłacane z jednym z najpopularniejszych kamieni stosowanych w klejnotach na przestrzeni wieków, jakim jest granat.

Kamień ten zdobił berła królewskie, korony, pierścienie, ale także wnętrza kościołów i zamków. Kobiety uwielbiają jego magię i dostojność. W AnKa Biżuteria znajdziesz zróżnicowane pod względem formy i wielkości kształty bransoletek: bogato zdobione, z kamieniami lub minimalistyczne, delikatne.

Właściwości granatu w biżuterii

Granat to kamień miłości, zacieśnia relację między osobami, pobudza zmysły, stabilizuje uczucia i zapewnia wierność w związku. Polecamy biżuterię zakupić w naszym sklepie dla swoich ukochanych, na pewno zachwyci ich urok tych bransoletek. Ponadto jest kamieniem o działaniu leczniczym, rewitalizuje organizm i stymuluje przemianę materii. Oczyszcza krew, serce i płuca.

Granat i srebro

Połączenie srebra najwyższej próby 925 z pięknym, zjawiskowym granatem, to doskonały pomysł na ozdobę kobiecego nadgarstka. Bransoletka to element biżuterii, której dobór nie stanowi wielkiego problemu, kolekcje biżuterii można śmiało łączyć. Bransoletka jest idealnym pomysłem na prezent na święta, walentynki lub by po prostu pokazać ukochanej, obdarowanej osobie swoje uczucia.

Kobieta pewna swojej wartości

Granat to kamień, który dodaje odwagi i pomaga dokonywać zmian w życiu. Biżuteria w naszym sklepie pomaga podnieść swoją samoocenę, kobieta staje się pewniejsza, zaczyna wierzyć we własne możliwości. Energia granatu buduje poczucie własnej wartości. Jakość i wykonanie w AnKa Biżuteria jest zawsze adekwatne do ceny.

Bransoletka z granatem olśniewa każdego.