Wisiorki z bursztynem

Prawdziwe piękno często kryje się w małych i niepozornych przedmiotach. Szukasz biżuterii,

na stronę
która dyskretnie ozdobi Twoją szyję, nadając całej stylizacji niepowtarzalnego uroku? Koniecznie pomyśl o zaopatrzeniu się w wisiorki z bursztynem. Ten niewielki kamień szlachetny, ochrzczony niegdyś mianem „złota północy” lub „morskiego złota”, kryje w sobie wiele fascynujących tajemnic. Może przybierać różne barwy – od miodowego i żółto-pomarańczowego aż po brązowy i szary. W bursztynie czai się zaklęta historia w postaci zatopionych przed wiekami owadów, liści, kory drzew czy bąbelków powietrza. Taka biżuteria doskonale wkomponuje się w każdą kreację, stanowiąc jej eleganckie dopełnienie. Ale to nie wszystko. Musisz wiedzieć, że wisiorki z bursztynem nadają się do noszenia nie tylko od święta, ale także na co dzień. Wszystko dzięki właściwościom zdrowotnym morskiego kamienia. Jeśli borykasz się z chorobami tarczycy lub ze schorzeniami układu oddechowego, naszyjniki z bursztynu są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Zakładaj je każdego dnia, a już wkrótce poczujesz się znacznie lepiej. Nie musisz obawiać się, że regularne ozdabianie nimi szyi odrze kamień z jego naturalnego piękna i wyjątkowości. Biżuteria jest niedroga, więc możesz zaopatrzyć się w kilka zestawów wisiorków z bursztynem na każdą okazję.

Najpiękniejsze wisiorki z bursztynem w naszej ofercie

Asortyment prowadzonego przez nas sklepu jubilerskiego na bieżąco uzupełniamy o kolejne ozdoby wykonane z morskiego złota. Biżuteria, którą sprzedajemy, pochodzi wyłącznie od certyfikowanych jubilerów z Gdańska i okolic. Bursztyny przed dołączeniem ich do zawieszki poddawane są szlifowaniu i polerowaniu - wszystko po to, aby wydobyć naturalne piękno tkwiące w ich wnętrzu. Zwieńczeniem całego procesu obróbki kamienia jest jego osadzenie w srebrze.
Wisiorki z bursztynu mogą przybierać różne kształty. Bardzo popularne są motywy zwierzęce (np. kotki, pieski, ptaszki, konie) i roślinne (drzewa, kwiaty, owoce). W naszej ofercie dostępne są wisiorki z jednym kamieniem. Można także zamówić kolie z bursztynu wykonane na indywidualne zlecenie.