Komplety biżuterii z uleksytem - AnkaBizuteria.pl

Komplety biżuterii z uleksytem

Uleksyt jest rzadkim oraz mało znanym kamieniem. Używany w biżuterii kamień doceniany jest przez jubilerów, oraz posiadaczy biżuterii z tym przepięknym kamieniem. W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz komplety biżuterii z uleksytem w wielu ciekawych wersjach.

Komplety biżuterii z uleksytem w sklepie AnKa Biżuteria

Komplety biżuterii z uleksytem mogą być atrakcyjnym urozmaiceniem wielu zestawów, eleganckich, jak i codziennych. Mogą być też idealnym pomysłem na prezent, bo ciężko znaleźć kobietę, która nie lubi dostawać lśniących dodatków. Niektórzy nie potrafią wyobrazić sobie kompletnej stylizacji bez kolczyków i naszyjnika. W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz przepiękne rodzaje biżuterii, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Uleksyt kamień jasnowidzów

Uleksyt jest kamieniem przezroczystym, szarym, bądź też białym, posiada właściwości światłowodowe, dzięki którym zmienia kolor w zależności od tego, pod jakim kątem patrzy się na niego. Nazywany jest także kamieniem telewizyjnym ze względu na jego właściwość, jaką jest przezroczystość i incydentalnie pojawiający się w postaci długich włókien. Działają one jak światłowody. Patrząc wzdłuż włókien uleksytu kamień jest przezroczysty.

Najczęściej kamień wykorzystywany jest w przemyśle chemicznym. W jubilerstwie bardzo rzadko jest stosowany. Komplety biżuterii z uleksytem, czy pojedyncza biżuteria z tym kamieniem jest rzadko spotykaną ozdobą, co powoduje, że jest wyjątkowa.

Uważano, że uleksyt jest kamieniem jasnowidzenia i telepatii. Używany przez wróżki do czytania ludzkich problemów oraz zaglądania do przyszłości.

Komplety Biżuterii z uleksytem mogą wspomóc nas przy podejmowaniu ważnych i słusznych decyzji. Minerał wspomaga naszą intuicję na większość spraw, uwrażliwia nas na zamiary innych ludzi, a także pomaga w biznesie i codziennym życiu dodając genialnych pomysłów. Kamień również pomaga przy bólach nerwowych, oraz całemu układowi nerwowemu. Uleksyt pomaga przy złym widzeniu, wzmacnia go i niweluje niewyraźne bądź podwójne widzenie. Posiada właściwości usuwające zmarszczki, łagodzące bóle głowy, jak i poprawia koncentrację oraz pamięć.