Pierścionki z kamieniem księżycowym

Kamień księżycowy swoją nazwę zawdzięcza swojemu unikatowemu połyskowi, który od zawsze kojarzono z blaskiem księżyca. Pierścionki z kamieniem księżycowym w sklepie AnKa Biżuteria są wyjątkowe nie tylko ze względu na ich magiczny wygląd. Posiadają także wyjątkowe właściwości. Przekonasz się o nich, jeśli tylko zdecydujesz się na ten rodzaj biżuterii.

na stronę

Pierścionki z kamieniem księżycowym

Kamień księżycowy aktualnie jest bardzo popularnym kamieniem używanym w jubilerstwie. Pięknie wygląda oraz posiada swoje niezwykłe właściwości. Niezwykły minerał swoim blaskiem oczaruje niejedną kobietę. Uważany w wielu krajach za magiczny kamień, nazywany też kamieniem kochanków. Posiadanie pierścionka z kamieniem księżycowym ma pomóc w równowadze uczuciowej, dawać siłę oraz natchnienie, a także przynosić hazardzistom szczęście. Biżuteria wspomoże w osiągnięciu sukcesu oraz przyniesie szczęście w biznesie i miłości. Kamień księżycowy od bardzo dawna zachwycał swoją wyjątkową poświatą, która jest kojarzona z blaskiem księżyca. Posiadanie pierścionka z kamieniem księżycowym z pewnością wyróżni Cię z tłumu, gdyż ciężko jest nie zauważyć tak pięknego minerału. Ożywiony kamień księżycowy na Twoim palcu pod wpływem światła będzie mienił się pięknymi odcieniami błękitu, a nawet w kolorach tęczy.

Kamień księżycowy i jego szczególne właściwości

Pierścionek z kamieniem księżycowym w sklepie AnKa Biżuteria może służyć właścicielowi jako talizman, który ma szerokie zastosowanie oraz mocne działanie. Zgodnie ze starodawnymi wierzeniami kamień księżycowy zapewniał spokojny sen oraz pomagał w wielu schorzeniach, m.in. pomagał w regulacji zaburzeń hormonalnych. Zaś w Indiach kamień księżycowy uważany jest za talizman przynoszący dobry los oraz wspomaga w duchowym oświeceniu. Wspierający miłość pierścionek z kamieniem księżycowym może być idealnym pomysłem na prezent z okazji ważnej rocznicy, urodzin, bądź też może być unikatowym pierścionkiem zaręczynowym. Jego odmienność od brylantu jest czymś bardzo kreatywnym, dlatego na pewno pozytywnie zaskoczysz swoją wybrankę!

Kamień księżycowy to wyjątkowa odmiana ortoklazu. Mieni się srebrzysto-perłową lub srebrzysto-niebieskoperłową poświatą. Pięknie komponuje się ze srebrem, tworząc spójną i elegancką całość. Pierścionki z kamieniem księżycowym mogą mieć nowoczesną, prostą formę lub klasyczną, bardziej ozdobną. W każdej wersji prezentują się równie oryginalnie.