Wisiorki z agatem

Agat jest wspaniałym kamieniem powstającym z wulkanicznej lawy. W jubilerstwie z chęcią wykorzystywany jest do rzeźbiarstwa artystycznego, a także wyrobu estetycznych wisiorków, broszek i kolczyków. W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz przepiękne modele wisiorków z agatem, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Wisiorki z agatem – moc kamienia

Agat należy do rodziny kwarców. Kamienie te powstają w pustkach skał wulkanicznych. Rozmaitość barwnych pasm zależy od domieszek mineralnych. Dzięki porowatej strukturze agat można barwić. Jest kamieniem wierności i miłości, uważany także za kamień równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Zgadzać się energię yin i yang, działa uspokajająco i dodaje pewności siebie. Poprawia koncentrację i zdolności logiczne, co jest przydatne w rozwiązywaniu problemów. Siła agatu pomaga pokonywać uprzedzenia i śmiało wyrażać własne "ja". W medycynie naturalnej kamienie te mają zastosowanie szczególnie w schorzeniu chorób skóry i oczu. Korzystnie oddziaływają na sferę psychiczną. Uważany za kamień wierności, dający ochronę i pewności siebie. Dobroczynne działanie agatu wpływa na wszystkie znaki zodiaku. Posiadając wisiorek z agatem, uspokoi Cię oraz poprawi komunikację. Jest idealny dla osób, które występują publicznie.

Wisiorki z agatem w sklepie AnKa Biżuteria

W naszym sklepie AnKa Biżuteria posiadamy piękne wisiorki z agatem, które charakteryzują się dużym bogactwem kolorów i wzorów. Biżuteria ta jest właściwa na każdą okazję i do wszelkiej kreacji. Z pewnością zakup dla samej siebie, bądź bliskiej Ci osoby będzie miłą i oryginalną niespodzianką. Błękitny agat jest kamieniem, który uspokaja i poprawia komunikację. Jest idealny dla osób, które występują publicznie.

Agat różowy ma za zadanie pomóc w relacjach z bliskimi osobami, pomaga w zrozumieniu.

Zielony rodzaj agatu jest najlepszym dla osób zmagającymi się z problemami, pozwala z nich się uwolnić.

Wisiorek z agatem jest bardzo dobrym wyborem dla osób spod znaku Byka i Koziorożca. Kamień szczególnie oddziałuje na te znaki zodiaku.

Agat to półszlachetny minerał będący odmianą chalcedonu. Zbudowany jest z warstw tworzących bardzo interesujące połączenie. Występuje on w wielu odmianach, co sprawia, że każdy kamień jest prawdziwie unikatowy. Wisiorki z agatem to eleganckie, oryginalne ozdoby pasująca do każdego typu urody. Kamień ten doskonale wygląda samodzielnie, jak i w towarzystwie innych ozdób.