Filtr

Kruszec
Kamień

Certyfikat

Certyfikat

Biżuteria SCARLETT

Biżuteria Scarlett w sklepie AnKa Biżuteria wyróżnia się bardzo ciekawym połączeniem nowego oraz starego. Modele dostępne są w przeróżnych kształtach, wykonane z największą precyzją, dzięki czemu bardzo efektownie się prezentują.

Oksydowanie srebra w jubilerstwie

Coraz bardziej w jubilerstwie popularne staje się srebro oksydowane. Jest to takie srebro, które zostaje poddane procesowi oksydowania, inaczej oksydacji, która polega na pokryciu powierzchni metalu cienką warstwą jego tlenku. Działanie takie ochrania przed korozją oraz daje efekt wizualny – ozdobny. Kolokwialnie oksydowanie wyrobów jubilerskich określane jest ich postarzaniem – po oksydacji biżuteria wygląda na starszą. Poprzez ten proces srebro staje się ciemniejsze, a dla ozdoby często jest łączone z kamieniami czy kryształkami, dzięki którym biżuteria oksydowana wygląda jeszcze oryginalniej.

Biżuteria Scarlett w sklepie AnKa Biżuteria

Biżuteria Scarlett jest ciekawą propozycją dla osób pragnących oryginalności oraz znakomitego efektu. Oksydowana biżuteria dodaje niesamowitego uroku oraz głębokiego charakteru. Jest ona idealnym wyborem, na co dzień, jak i na większe wyjścia.

Biżuteria daje wiele możliwości tworzenia fenomenalnych stylizacji. Może być to także idealny pomysł na prezent, gdyż każda kobieta uwielbia być adorowana, a prezent w postaci biżuterii Scarlett z pewnością zrobi na niej wrażenie. Jest to rodzaj biżuterii, która łączy w sobie klasykę z nowoczesnością, poprzez co jest wyjątkowa.

Warto jest pamiętać o czyszczeniu biżuterii, gdyż jej zaniedbanie może przynieść nieodwracalne skutki. Srebrną biżuterię bez kamieni Scarlett należy czyścić przy pomocy letniej wody, oraz niewielkiej ilości płynu do naczyń (ważne, aby w składzie nie było kwasku cytrynowego). Płuczemy ją w tym roztworze, a następnie delikatnie czyścimy szczoteczką do zębów i suszymy ręcznikiem papierowym. Na końcu można delikatnie przesuszyć suszarką do włosów.

Biżuterię Scarlett z kamieniami czyścimy zgodnie z danym kruszcem, dlatego tak ważne jest zwrócenie uwagi na rodzaj kamienia. Poprzez nieumiejętne czyszczenie bardzo łatwo można zniszczyć blask i niepowtarzalność danej biżuterii.

Biżuteria srebrna SCARLETT to niezwykłe dzieło jubilerskie wysadzane cyrkoniami, metodą pod mikroskopem. Jest to idealny pomysł na prezent przy każdej okazji.

Średnia ocena produktów kategorii: 5,0/5 - 321 opinie klientów.