Bransoletki z kamieniem księżycowym

Bransoletki z kamieniem księżycowym w AnKa Biżuteria, są unikatową biżuterią, bransoletki pięknie zdobią nadgarstki każdej kobiety, a kamień księżycowy wygląda obłędnie i dodaje magii każdej biżuterii. 

Bransoletki z kamieniem księżycowym w AnKa Biżuteria, są unikatową biżuterią, bransoletki pięknie zdobią nadgarstki każdej kobiety, a kamień księżycowy wygląda obłędnie i dodaje magii każdej biżuterii. 

Kamień księżycowy

Kamień księżycowy jest nazywany również ,,kamieniem tajemnicy", często utożsamiany jest z energią żeńską, ponieważ to kobiety najczęściej korzystają z intuicyjnej strony umysłu. Kiedy kamień księżycowy należy do kobiety, zwiększa jej atrakcyjność, aktywuje energię.

Kamień księżycowy ma również pozytywny wpływ na zdrowie, używany w litoterapi, często wybierany, ma za zadanie oczyścić węzły chłonne i pomaga likwidować obrzęki. 

Wyjątkowość bransoletek z kamieniem księżycowym zawdzięcza się niespotykanej barwie kamienia oraz uniwersalności, z pewnością będą pasowały do każdej kreacji, znajdziesz je w sklepie AnKa Biżuteria. 

Kamień księżycowy w jubilerstwie

Kamień księżycowy stosowany jest głównie w jubilerstwie. Znany ze swojej świetlistej powierzchni, kojarzony jest z księżycową poświatą i symbolem księżycowego światła w życiu każdego z naszej planety. Powszechnie wierzono już w minionych epokach, że przynosi on równowagę pomiędzy szczęściem i życiem jego właściciela, podobnie, jak Księżyc równoważy różne zjawiska na Ziemi, krążąc nieustannie wokół planety.

Bransoletka z kamieniem księżycowym w sklepie AnKa Biżuteria 

Taka bransoletka pomoże oczyścić umysł z wszelkich negatywnych energii, przywróci serce pełne wiary i nadziei. Jej moc może być korzystna, kiedy potrzeba nam skupienia podczas medytacji lub modlitwy. 

Biżuteria z kamieniem księżycowym będzie silniej spełniała swoje zadanie talizmanu, kiedy podczas pełni księżyca lub w jasną księżycową noc, położymy ją na parapecie lub w innym miejscu, oświetlonym światłem Księżyca.

W AnKa Biżuteria zastosowanie tego kamienia w bransoletkach daje bardzo oryginalny i pasujący do wszystkiego design, kamień księżycowy oprawiony w srebrnej, bądź pozłacanej bransoletce prezentuje się zjawiskowo. 

W naszym sklepie można znaleźć wysokiej jakości bransoletki z kamieniem księżycowym, będą one idealną ozdobą dla każdego i w każdym wieku. Zadbano by jakość wykonania była zawsze na najwyższym poziomie.