Bransoletki z kamieniem księżycowym - AnkaBizuteria.pl

Bransoletki z kamieniem księżycowym

Bransoletki z kamieniem księżycowym w AnKa Biżuteria, są unikatową biżuterią, bransoletki pięknie zdobią nadgarstki każdej kobiety, a kamień księżycowy wygląda obłędnie i dodaje magii każdej biżuterii. 

Kamień księżycowy

Kamień księżycowy jest nazywany również ,,kamieniem tajemnicy", często utożsamiany jest z energią żeńską, ponieważ to kobiety najczęściej korzystają z intuicyjnej strony umysłu. Kiedy kamień księżycowy należy do kobiety, zwiększa jej atrakcyjność, aktywuje energię. Kamień księżycowy ma również pozytywny wpływ na zdrowie, używany w litoterapi, często wybierany, ma za zadanie oczyścić węzły chłonne i pomaga likwidować obrzęki. Wyjątkowość bransoletek z kamieniem księżycowym zawdzięcza się niespotykanej barwie kamienia oraz uniwersalności, z pewnością będą pasowały do każdej kreacji, znajdziesz je w sklepie AnKa Biżuteria. 

Kamień księżycowy w jubilerstwie

Kamień księżycowy stosowany jest głównie w jubilerstwie. Znany ze swojej świetlistej powierzchni, kojarzony jest z księżycową poświatą i symbolem księżycowego światła w życiu każdego z naszej planety. Powszechnie wierzono już w minionych epokach, że przynosi on równowagę pomiędzy szczęściem i życiem jego właściciela, podobnie, jak Księżyc równoważy różne zjawiska na Ziemi, krążąc nieustannie wokół planety. Tak jak większość naturalnie występujących minerałów, również kamień księżycowy posiada wiele dodatkowych właściwości. Bez wątpienia to jeden z najbardziej „kobiecych” kamieni, ponieważ ma za zadanie wzmacniać żeńską energię. Wspiera kobiecą intuicję oraz pomaga w ujarzmieniu silnych przeżyć.

Bransoletka z kamieniem księżycowym w sklepie AnKa Biżuteria 

Taka bransoletka pomoże oczyścić umysł z wszelkich negatywnych energii, przywróci serce pełne wiary i nadziei. Jej moc może być korzystna, kiedy potrzeba nam skupienia podczas medytacji lub modlitwy. Biżuteria z kamieniem księżycowym będzie silniej spełniała swoje zadanie talizmanu, kiedy podczas pełni księżyca lub w jasną księżycową noc, położymy ją na parapecie lub w innym miejscu, oświetlonym światłem Księżyca. W AnKa Biżuteria zastosowanie tego kamienia w bransoletkach daje bardzo oryginalny i pasujący do wszystkiego design, kamień księżycowy oprawiony w srebrnej, bądź pozłacanej bransoletce prezentuje się zjawiskowo. W naszym sklepie można znaleźć wysokiej jakości bransoletki z kamieniem księżycowym, będą one idealną ozdobą dla każdego i w każdym wieku. Zadbano by jakość wykonania była zawsze na najwyższym poziomie.

Średnia ocena bransoletek srebrnych z kamieniem księżycowym: 5,0/5 - 182 opinie klientów