Komplety biżuterii z hematytem

Komplet biżuterii z hematytem wpływ na posiadacza 

Biżuteria dla osób, które mają problem z tym, co dzieje się tu i teraz, oderwanych od rzeczywistości, uciekających od problemów i życia. Pomaga „mocniej stanąć na nogach”.

Jest to biżuteria dla kobiet, które chcą coś zmienić. Biżuteria z hematytem rozbudza optymizm, odwagę i magnetyzm. Przyciąga spojrzenia innych. Już od dawna wiadomo, że kamień aktywizuje siły życiowe i pomaga w pokonywaniu przeciwności losu.

Biżuteria z hematytami 

W naturze hematyt występuje w kolorze czarnym. Oszlifowany daje przepiękny, mieniący się efekt, dlatego pięknie prezentuje się w formie koralików oraz kaboszonów, w sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz komplety biżuterii, naszyjnik z bransoletką. Poza tym znajdziesz wiele naszyjników z domieszkami innych materiałów, które nadają temu kamieniowi nowych cech. Mienią się wtedy różnorodnymi kolorami oraz posiadają delikatne właściwości magnetyczne.

Jest to dość kruchy minerał, więc jego obróbka bywa problematyczna.

Komplety biżuterii dla kobiet 

Biżuteria w naszym sklepie podnosi osobisty urok, optymizm, odwagę. Mimo takiej powszechności występowania i pospolitości hematytu jako minerału, patrząc na jego i historię i wszechstronność zastosowań, śmiało możemy nazwać ten kamień niepospolitym, a nawet – dosłownie i w przenośni – nieziemskim! A już z pewnością właśnie tak – nieziemsko –  prezentować się będzie w projektach biżuteryjnych w naszym sklepie. 

Zestaw biżuterii z hematytem

Anka Biżuteria prezentuje stylowe dodatki na co dzień. Wśród nich szczególne miejsce zajmują zestawy biżuterii z hemetytem. Uniwersalne, subtelne i kobiece wzornictwo sprawdza się w pracy, na spotkaniach z przyjaciółmi czy romantycznej randce. Dzięki swojej nienachalnej formie przyjemnie dopełnia wybrany strój. Ich piękno umożliwia zyskanie dobrego samopoczucia.