Matka Boska Madonna - Anka Biżuteria

medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej Madonna

Oryginalne, skromne pamiątki, które idealnie sprawdzają się przy takich uroczystościach jak komunia, chrzest, bierzmowanie, a nawet urodzin, są to pomysły wyjątkowe, delikatne i modne zarazem. Srebrne dewocjonalia zyskują na popularności, stanowią bowiem symbole ważnych wartości, a także efektowne dodatki, obecne zawsze przy właścicielu. 

Matka Boska Madonna

Termin Madonna po włosku oznacza ,,moja pani" i został nadany jako tytuł szacunku lub wysokiej rangi, ale stał się synonimem matki świętego dziecka, a także fizycznej reprezentacji lub manifestacji tych dwojga. Maryja jest znana jako matka Jezusa tylko dzięki boskiej interwencji, w cudowny sposób poczęła Jezusa z Ducha Świętego. Maryja jest najbardziej szanowaną ze wszystkich postaci kobiecych w chrześcijaństwie, dlatego też jej życie celebruje się za pomocą biżuterii, a także obrazów. 

Medaliki z wizerunkiem Madonny to idealny prezent z okazji I Komunii Świętej, który stał się już tradycją, staranne wykonanie i niepowtarzalny wygląd sprawią, że medalik będzie nie tylko piękną biżuterią, ale także symbolem wiary. Ta piękna ozdoba o bogatej symbolice religijnej, będzie pamiątką na długie lata. Medalik z Madonną to również podniosła pamiątka chrztu, bierzmowania, ważnego jubileuszu czy też rocznicy, jest nie tylko piękną ozdobą, ale także bogatą symboliką religijną.  

Medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej Madonny w sklepie AnKa Biżuteria

Maryja, Matka Jezusa, została wybrana przez Boga na Matkę Jego Syna na ziemi. Jej czystość i zdolność do miłości do Boga i ludzi uczyniły ją doskonałą Matką Jezusa. Według Ewangelii Łukasza anioł Gabriel ukazał się Marii i oznajmił, że pocznie i zostanie matką Jezusa, mówiąc: „Błogosławiona jesteś między niewiastami”. Jeśli szukasz biżuterii z wizerunkiem Matki Boskiej Madonny, która podkreśli każdą stylizację oraz nada niepowtarzalnego charakteru, w sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz szeroką ofertę z tą postacią. Medaliki z Madonną są najbardziej uniwersalnym dodatkiem biżuteryjnym zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, stanowią klasyczny dodatek w nowoczesnej formie. W naszym sklepie mamy biżuterię z madonną srebrną, złotą oraz pozłacaną najwyższej jakości, ożywi każdy strój, a także doda połysku, pozwalając wyrazić swoją osobowość. Dostępne wzory Madonny w sklepie AnKa Biżuteria to idealne połączenie tradycyjnych i ozdobnych wzorów, idealnych na co dzień, ale także na wyszukane okazje, będą również wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. 

Średnia ocena medalików z wizerunkiem Matki Boskiej Madonny kategorii: 5,0/5-185 opinie klientów.