Bransoletki z onyksem

Bransoletki zdobią nadgarstki kobiet na całym świecie, podbiły ich serca swoją prostą nienarzucającą się formą ozdoby. 

na stronę

Bransoletki z onyksem w AnKa Biżuteria 

Coraz bardziej popularnym wzorem bransoletek, są te przypominające swoją formą różaniec. Oryginalne bransoletki z onyksem można znaleźć w naszym sklepie, są ponadczasową biżuterią, będą pasowały do każdej stylizacji. Onyks to rodzaj kamienia, który doskonale wpasowuje się w stylizacje dzienne, jak i wieczorowe. Miłośniczki delikatnej, minimalistycznej biżuterii pokochają onyks za jego czar i prostotę. Czerń pasuje do wszystkiego, można również komponować bransoletki z inną biżuterią i nadal będą wyglądać efektownie. 

Właściwości onyksu

Onyks to znany od czasów antycznych kamień szlachetny, który symbolizuje siłę i moc. Jest kamieniem idealnym dla osób, które często stawiają czoła sytuacjom stresowym. Warto mieć go przy sobie, jeżeli masz problemy z podejmowaniem trudnych decyzji. Onyks znany jest również z tego, że daje siłę ludziom, którzy są narażeni na stres emocjonalny i umysłowy, warto więc posiadać biżuterię z tym kamieniem. 

Biżuteria w naszym sklepie

Bransoletka to niezwykła ozdoba kobiecej dłoni, w naszym sklepie znajdziecie duży wybór biżuterii srebrnej, pozłacanej z pięknym onyksem. Każda bransoletka jest wykonana z wysokiej jakości srebra 925, a nasza biżuteria jest pakowana w ozdobne pudełeczka, które idealnie nadają się na prezent, znajdziecie także i takie dyskretne nadające się do noszenia na co dzień.