Bransoletki z onyksem

Bransoletki zdobią nadgarstki kobiet na całym świecie, podbiły ich serca swoją prostą nienarzucającą się formą ozdoby. 

Bransoletki zdobią nadgarstki kobiet na całym świecie, podbiły ich serca swoją prostą nienarzucającą się formą ozdoby. 

Bransoletki z onyksem w AnKa Biżuteria 

Coraz bardziej popularnym wzorem bransoletek, są te przypominające swoją formą różaniec. Oryginalne bransoletki z onyksem można znaleźć w naszym sklepie, są ponadczasową biżuterią, będą pasowały do każdej stylizacji. Onyks to rodzaj kamienia, który doskonale wpasowuje się w stylizacje dzienne, jak i wieczorowe. Miłośniczki delikatnej, minimalistycznej biżuterii pokochają onyks za jego czar i prostotę. Czerń pasuje do wszystkiego, można również komponować bransoletki z inną biżuterią i nadal będą wyglądać efektownie. 

Właściwości onyksu

Onyks to znany od czasów antycznych kamień szlachetny, który symbolizuje siłę i moc. Jest kamieniem idealnym dla osób, które często stawiają czoła sytuacjom stresowym. Warto mieć go przy sobie, jeżeli masz problemy z podejmowaniem trudnych decyzji. Onyks znany jest również z tego, że daje siłę ludziom, którzy są narażeni na stres emocjonalny i umysłowy, warto więc posiadać biżuterię z tym kamieniem. 

Biżuteria w naszym sklepie

Bransoletka to niezwykła ozdoba kobiecej dłoni, w naszym sklepie znajdziecie duży wybór biżuterii srebrnej, pozłacanej z pięknym onyksem. Każda bransoletka jest wykonana z wysokiej jakości srebra 925, a nasza biżuteria jest pakowana w ozdobne pudełeczka, które idealnie nadają się na prezent, znajdziecie także i takie dyskretne nadające się do noszenia na co dzień.