Komplety biżuterii z opalem

Komplety biżuterii z opalem w sklepie AnKa Biżuteria dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, oraz wzorach. Opal przepięknie mieni się

wszystkimi kolorami tęczy. Jest bardzo eleganckim i pasującym do wszystkiego kamieniem.

Opal - kamień o wielu barwach

Opal jest przepięknym kamieniem, który mieni się najpiękniejszymi kolorami i efektami stworzonymi przez samą naturę. W jubilerstwie stosowane opale: białe, czarne, ogniste i wodniste. Możemy je także rozdzielić na zwyczajne i szlachetne. Opalescencja tzw. „gra kolorów” pochodzi właśnie od opalu, który niepowtarzalnie się mieni.

Opal imponuje delikatnością i zgraniem barw. Od wieków opal określany był „ojcem wszystkich kamieni”. Komplet biżuterii z opalem nie pozwoli przejść obok siebie obojętnie. Mistrzowska gra barw na powierzchni kamienia zaimponuje wszelką miłośniczkę subtelnej estetyki. W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz szykowne i efektowne komplety biżuterii z opalem.

Opal jest kamieniem kształcącym kreatywność i podsuwa pomysły, poprawia jednocześnie uwagę oraz pamięć. W dawnych czasach twierdzono, że opal pozwalał być niewidocznym. Kamień sprzyja miłości, braterstwu oraz wierności. Opal wykazuje właściwości lecznicze (pomaga przy niskim ciśnieniu, oraz wysokim cholesterolu) oraz dodaje chęci do życia, zalecany jest osobom, które chorują bądź mają skłonność do depresji.

Komplety biżuterii z opalem w Sklepie AnKa Biżuteria

Komplety biżuterii z opalem są idealnym rozwiązaniem na wyjścia, bądź też, jako dodatek do codziennego ubioru. Opal jest bardzo ciekawym kamieniem, dlatego też ma wielu wielbicieli, którzy uważają, że komplety biżuterii z opalem prezentują się wyjątkowo.

Opal polecany jest szczególnie osobom spod znaku zodiaku: Rak, Bliźnięta, Panna, Waga oraz Skorpion.

O opal należy odpowiednio się troszczyć. Stanowczo należy unikać uderzeń, czy zadrapań. Kamień ze względu na zawartość wody nie może być trzymany w suchym miejscu, gdyż może zacząć pękać. Jeśli zdarzy się sytuacja, ze opal był narażony na wysychanie, możemy wtedy zanurzyć go w wodzie na dwie godziny. Komplety biżuterii z opalem najlepiej trzymać oddzielnie od pozostałej biżuterii.