Pierścionki z kamieniami jubilerskimi

Pierścionki z kamieniami jubilerskimi to wyjątkowa ozdoba dla każdej kobiety, wykonane z najwyższą starannością. Pierścionki z uleksytem czy perłą stanowią niebanalny podarunek dla bliskiej osoby, odznaczają się elegancją i klasą. 

Kamienie jubilerskie-uleksyt

Należy do bardzo rzadkich minerałów, pozyskiwany jest z den jezior solnych, znaleźć go można w klimacie bardzo suchym, w szczególności na pustyniach. Uleksyt bardzo rzadko tworzy kryształy o pokroju tabliczkowym, listewkowym. Występuje w skupieniach włóknistych, promienistych, nerkowatych, bulwiastych, tworzy naskorupienia, jest kruchy i przezroczysty.

Kamienie jubilerskie-perła 

W jubilerstwie perły są ,,produktem naturalnym pochodzenia organicznego", powstają one w płaszczu muszli perłopławów lub innych mięczaków. Perły powstają najczęściej w wyniku organizmu na ciało obce, które przedostało się do muszli. Perły możemy podzielić na dwa rodzaje: perły naturalne- powstające bez udziału człowieka, w morzach i wodach słodkich, są to perły słonowodne i perły słodkowodne oraz perły hodowlane-hodowane przy współudziale człowieka, są także produktem naturalnym, również dzielimy je na słodkowodne i słonowodne. 

Kamienie jubilerskie w pierścionkach w sklepie AnKa Biżuteria

Nasze pierścionki z kamieniami jubilerskimi cieszą się dużym zainteresowaniem, nowoczesne formy w klasycznym wydaniu połączone z najwyższej jakości kruszcem, czyli srebrem próby 925 stanowią nieodzowny element każdej kobiety, która ceni jakość i elegancję ponad wszystko. Biżuteria w sklepie AnKa Biżuteria cechuje się elegancją, klasa i ponadczasowością, pierścionki podkreślą subtelność i piękno każdej kobiety, niezależnie od wieku. Starannie dobrana biżuteria doda klasy oraz doskonale dopełni każdą kreację, a odpowiednio dobrane dodatki dodadzą pewności siebie i atrakcyjności.