Wisiorki z cyrkoniami

Wisiorki z cyrkoniami w sklepie AnKa Biżuteria są przepięknym elementem biżuteryjnym. Doceniana w jubilerstwie cyrkonia przypominająca diament przepięknie się prezentuje w każdym stroju.

na stronę

Cyrkonia w jubilerstwie

Wisiorki z cyrkonią to przepiękny element biżuterii. Cyrkonie są to sztuczne kamienie ozdobne, które nie występują w przyrodzie. Zazwyczaj są bezbarwne, jednakże z domieszką innych materiałów, mogą przybierać różne kolory: pomarańczowoczerwony, brązowy czy też zielony. Cyrkonia pojawiła się w handlu w 1973 roku, a w 1980 roku na zawsze pozostała w przemyśle jubilerskim i do dziś najczęściej nią są ozdabiane wisiorki czy pierścionki. Dostępne na rynku wisiorki z cyrkoniami mają przeróżne kształty i formy, a także ozdobione są różnej wielkości cyrkoniami. Wisiorki z cyrkonią najlepiej nosić na pewno w zestawie z innymi elementami biżuterii – kolczykami i bransoletką.

Cyrkonie szczególnie efektownie prezentują się w towarzystwie srebra. W branży jubilerskiej cyrkonia uważana jest dziś za jedną z najdoskonalszych imitacji diamentu, która ma oczywiście znacznie niższą cenę.

Wisiorki z cyrkoniami w sklepie AnKa Biżuteria

W naszym sklepie AnKa Biżuteria posiadamy prostsze modele wisiorków z pojedynczymi cyrkoniami, oraz modele podkreślające charakter- wyróżniające się na tle innych z wieloma cyrkoniami.

Niezwykle uniwersalna cyrkonia, jako kamień syntetyczny wyjątkowo sprawdzi się, jako prezent dla bliskiej osoby. Wisiorek z wieloma cyrkoniami zarezerwowana jest na wieczorne wyjście, ale modele z pojedynczymi cyrkonami idealnie uzupełnią biurową stylizację czy codzienny strój. Cyrkonia daje tyle możliwości, ile tylko sobie zapragniemy, dlatego warto puścić wodze wyobraźni i znaleźć cyrkonię, której kolor i blask będą odpowiadały naszemu nastrojowi i charakterowi.

Ze względu na swoje nadzwyczajne piękno i podobieństwo do naturalnych diamentów, cyrkonia jest kamieniem, który bez obaw można podarować kobiecie w każdym wieku i na każdą okazję. Dlatego też wisiorki z cyrkoniami są odpowiednim pomysłem na prezent, który z pewnością się sprawdzi.

 

Cyrkonie uważane są za jedne z najlepszych imitacji diamentów. Co więcej, wykorzystywane są także poza jubilerstwem – np. w stomatologii czy w przemyśle. Doskonale komponują się również z innymi kamieniami. Naszyjniki z cyrkoniami w naszym sklepie występują w wielu wariantach. Znajdziesz tu klasyczne eleganckie motywy, zwierzęce i roślinne wzory oraz minimalistyczne fasony.