Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Sklep AnKa Biżuteria to mała firma rodzinna znana w Polsce oraz poza granicami z biżuterii srebrnej oraz obrazków srebrnych które oferuje przez sklepy online https://www.ankabizuteria.pl/ oraz https://www.anka-schmuck.de/ oraz  https://www.anka-jewellery.com/ .
Obecnie poszukujemy starszych specjalistów z doświadczeniem w marketingu lub SEO lub sprzedaży bezpośredniej lub copywriting lub grafice komputerowej lub social media lub obsłudze marketpalce lub zmianach sklepu opartego na prestashop.
Więcej o nas: https://www.facebook.com/AnKaBizuteriaPL lub https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001

Poszukujemy doświadczonych specjalistów:

1. Szybkich w działaniu, sprawnie posługujących się komputerem
2. Kreatywnych
3. Potrafiących się szybko i chętnie nauczyć przygotować zamówienie od A do Z włącznie z obsługą reklamacji
4. Potrafiących doradzić klientowi jaką biżuterię dobrać
5. Umiejących w wolnych chwilach sprawnie promować naszą biżuterię w internecie (fora, blogi, social media …)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres praca@ankabizuteria.pl .

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Poszukujemy osób która znają się i lubią biżuterię oraz są ekspertem w jednym z poniższych obszarów:

  • marketing internetowy, czyli potrafi skutecznie promować stronę sklepu internetowego (SEO + SEM)
  • sprzedaż przez internet kontaktując się bezpośrednio z klientem poprzez różne dostępne kanały komunikacji i platformy sprzedażowe
  • tworzenie grafiki na strony internetowe i szablony komunikacji zgodnie z zasadami Ux
  • prowadzenie kanału w social media aby budować grono miłośników biżuterii
  • wdrożanie zmian w systemie sklepowym opartym na prestashop versji 1.6 i 1.7 oraz diagnostyka systemu
  • copywriting aby pisać na blogu, forum oraz na stronie sklepu a także w internecie

Zapraszamy osoby, które:

  • są ekspertami w swojej dziedzinie i lubią się zdobywać nowe umiejętności
  • chętnie współpracują z innymi
  • lubią rodzinną atmosferę w pracy

Nasze wymagania

  •    Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  •    Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera
  •    Samodzielności i kreatywności
  •    Znajomość podstaw SEO i branży ecommerce
  •    Swobody w posługiwaniu się językiem pisanym
  •    Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
  •    Systematyczności
  •    Dobrej organizacji pracy i skrupulatności
  •    Gotowości do nauki i zaangażowania

Osoba kontaktowa: Karol Szulc, tel. 785 114 550, e-mail: praca@ankabizuteria.pl
więcej szczegółów dotyczących opisu zadań na stronie: https://www.ankabizuteria.pl/content/praca-dla-sklepu-internetowego-z-bizuteria

Oferujemy
  • pracę w miłej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • elastyczny czas pracy minimum 2-3 dni w tygodniu,
  • pracę z prestiżową marką AnKa Biżuteria znaną w całej Polsce,
  • długotrwałą współpracę w domowej atmosferze,
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej,
  • praca na co dzień z piękną biżuterią,
  • możliwość pracy zdalnej na stałe
Oczekujemy:
  • umiejętność nawiązywania dobrych kontaktów z klientami i doradzania im w wyborze biżuterii,
  • zaangażowania, uczciwości i sumienności,
  • biegłej znajomości obsługi komputera oraz praktycznego doświadczenia z social media
  • zainteresowania trendami w biżuterii lub w modzie, chęć ich poznawania,
  • wysoka kultura osobista,
  • doświadczenia w obsłudze klienta i sprzedaży (mile widziane),
  • mile widziane umiejętności pisania artykułów o biżuterii, graficzne lub w zakresie obróbki zdjęć,
  • znajomości branży oraz promocji internetowej będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków

(w zależności od stanowiska):

  • (Sprzedaż) sprzedaż, nawiązywanie kontaktu i budowanie trwałych relacji przez telefon/mail/internet,
  • (Marketing SEO) umiejętna i aktywna promocja biżuterii przez Internet,
  • (Grafik) tworzenie grafik na sklep: banery, materiały promocyjne,
  • (Fotograf) wykonywanie i obróbka zdjęż biżuterii na sklep,
  • (copywriting) opis biżuterii na stronie sklepu, artykuły na bloga oraz opieka Forum Jubilerskim
  • (obsługa klienta) obsługa sklepu, kasy fiskalnej, wysyłki, pakowanie i katalogowanie biżuterii,
  • (IT) modyfikacje sklepu, wdrażanie oraz administracja serwera,
  • dbałość o dobry wizerunek firmy.

W ramach rekrutacji współpracujemy z Jooble: https://pl.jooble.org/