Poszukujemy osób do prac z biżuterią przy pozyskiwaniu klientów oraz obsłudze zamówień w sklepie internetowym:

1. Szybkich w działaniu, sprawnie posługujących się komputerem
2. Kreatywnych
3. Potrafiących się szybko i chętnie nauczyć przygotować zamówienie od A do Z włącznie z obsługą reklamacji
4. Potrafiących doradzić klientowi jaką biżuterię dobrać
5. Umiejących w wolnych chwilach sprawnie promować naszą biżuterię w internecie (fora, blogi, social media …)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres praca@ankabizuteria.pl .

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferujemy
  • pracę w miłej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • elastyczny czas pracy minimum 2-3 dni w tygodniu,
  • pracę z prestiżową marką AnKa Biżuteria znaną w całej Polsce,
  • długotrwałą współpracę w domowej atmosferze,
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej,
  • obcowanie na co dzień z piękną biżuterią,
Oczekujemy:
  • umiejętność nawiązywania dobrych kontaktów z klientami i doradzania im w wyborze biżuterii,
  • zaangażowania, uczciwości i sumienności,
  • biegłej znajomości obsługi komputera oraz praktycznego doświadczenia z social media
  • zainteresowania trendami w biżuterii lub w modzie, chęć ich poznawania,
  • wysoka kultura osobista,
  • doświadczenia w obsłudze klienta i sprzedaży (mile widziane),
  • mile widziane umiejętności pisania artykułów o biżuterii, graficzne lub w zakresie obróbki zdjęć,
  • znajomości branży oraz promocji internetowej będzie dodatkowym atutem
Zakres obowiązków:
  • prace biurowe - wysyłki, pakowanie i katalogowanie biżuterii,
  • nawiązywanie kontaktu i budowanie trwałych relacji przez telefon/mail/chat sklepu internetowego,
  • umiejętna i aktywna promocja oraz sprzedaż biżuterii przez Internet,
  • opis biżuterii na stronie sklepu,
  • obsługa programu magazynowego, kasy fiskalnej,
  • dbałość o dobry wizerunek firmy.

Śledź nas na Facebooku