Filtr

Certyfikat

Certyfikat

KARTKI RĘCZNIE ROBIONE

Kartki okolicznościowe ręcznie wykonane to wspaniały prezent na każdą uroczystość, to wspaniała pamiątka, która będzie nam przypominać o cudownych chwilach. 

Ręcznie wykonywane kartki okolicznościowe

Ręcznie robione kartki okolicznościowe, są wyrazem dobrego smaku. Jest to oryginalny podarunek dla bliskich, na święta, lub inną okazję. Obdarowany wie, że dołożyliśmy wszelkich starań, by pokazać jak bardzo nam, na nim zależy. Kartki wykonane ręcznie, są piękną ozdobą i pamiątką, a także oznaką skrywanych uczuć. 

Kartki okolicznościowe w AnKa Biżuteria 

Kartki okolicznościowe w naszym sklepie, są unikatowe, niepowtarzalne. Podarowanie kartki na ważną okazję taką jak ślub, roczek, komunia, święta i wiele innych, to tradycja, której nie powinniśmy zaprzestać. Dodają uroku każdej chwili, ich wręczanie wcale nie straciło na popularności, bardziej ucieszymy się z kartki na święta niż otrzymanego smsa. W naszym sklepie znajdziecie kartki okolicznościowe na różne okazje, dodatkowo można je spersonalizować, każda zostaje wykonana z dbałością o każdy detal z pasji i zamiłowania do piękna.

Wyjątkowe kartki okolicznościowe

Ręcznie robione kartki okolicznościowe to prezent, o którym nie zapomnisz i nie wyrzucisz do kosza. Dla bliskiej osoby, oryginalne, ręcznie robione, wykonane bardzo estetycznie, sprawiają, że jest to najlepszy podarunek, jaki możemy wręczyć drugiej osobie. Ręcznie robione kartki świetnie sprawdzą się w sytuacji, kiedy decydujemy się na prezent w formie pieniężnej na uroczyste okazje, zwłaszcza dla bliskich nam osób. Każdy egzemplarz w naszym sklepie to małe arcydzieło, które zachwyci każdego.