Kolczyki damskie - srebro pozłacane

Kolczyki to niewielka ozdoba kobieca, która potrafi zrobić duże wrażenie. W zależności od naszych oczekiwań i gustu w naszym sklepie, szeroki asortyment kolczyków damskich pozwoli na odpowiedni dobór pary dla każdego i na każdą okazję. 

na stronę

Kolczyki damskie srebro pozłacane w sklepie AnKa Biżuteria

Wszystkie kolczyki wykonane są z pozłacanego srebra, które przyciąga wzrok subtelnym blaskiem. Jest to tańsza alternatywa dla złotych kolczyków, świetnie komponują się z garderobą w różnych stylach i kolorach, będą odpowiednią biżuterią dla każdej kobiety w każdym wieku.

W naszym sklepie można znaleźć kolczyki srebrne pozłacane, w różnych wzorach i kolorach, a wszystkie wysokiej jakości, zadbano o każdy detal i szczegół, by cieszyły oko każdego. Kolczyki znajdujące się w naszym sklepie są niekiedy, delikatne, odznaczające się modnym wzornictwem, ale również posiadamy takie o zdecydowanym wzorze. Dostępne w różnych opcjach zapięcia typu wkrętki, sztyft, bigiel zamknięty lub otwarty, a także zapięcie angielskie, to propozycja naszego sklepu internetowego. 

Efektywne kolczyki damskie srebrne pozłacane

Gwarantujemy kolczyki damskie srebrne pozłacane wysokiej jakości, w dobrej cenie można otrzymać namiastkę luksusu i elegancji, biżuteria została wykonana z wysokiej jakości srebra 925, pokryta warstwą 24-karatowego złota, taka biżuteria będzie trwała i wytrzymała przez długie lata.

Kolczyki damskie srebrne pozłacane w sklepie AnKa Biżuteria to efektowna biżuteria z dodatkiem pereł, cyrkonii, kryształów Swarovskiego bursztynu oraz różnorodnych kamieni szlachetnych. Posiadamy kolczyki damskie srebrne pozłacane w minimalistycznej odsłonie, ale również takie bogate w zdobienia, pragnąc zapewnić możliwość doboru odpowiedniej pary kolczyków, wychodzimy naprzeciw, poszerzając ciągle swoją ofertę, podążając za najnowszymi trendami w modzie.  

Sklep z kolczykami damskimi srebrnymi pozłacanymi

W naszym sklepie znajdziesz kolczyki damskie srebrne pozłacane w wielu wzorach. Od wersji minimalistycznej w postaci prostych kółek, czy niewielkich sztyftów, aż po długie, wiszące ozdoby. Możesz też wybrać modele wysadzane kamieniami szlachetnymi lub półszlachetnymi, zdobione emalią lub frędzlami. Co więcej, kolczyki damskie ze srebra pozłacanego prezentują się równie dobrze, jak biżuteria z czystego złota, lecz ich cena jest o wiele niższa. Wzornictwo naszych projektów cechuje unikatowość i elegancja.

W naszym sklepie znajdziesz kolczyki damskie srebrne pozłacane w wielu wzorach.

Od wersji minimalistycznej w postaci prostych kółek, czy niewielkich sztyftów, aż po długie, wiszące ozdoby. Możesz też wybrać modele wysadzane kamieniami szlachetnymi lub półszlachetnymi, zdobione emalią lub z frędzlami. Co więcej, kolczyki damskie ze srebra pozłacanego prezentują się równie dobrze jak biżuteria z czystego złota, lecz ich cena jest o wiele niższa. Wzornictwo naszych projektów cechuje unikatowość i elegancja.”

Średnia ocena kolczyków srebrnych pozłacanych kategorii: 5,0/5-124 opinie klientów.