Kolczyki Noc kairu

Noc Kairu, znany też jako blaufluss to ciemnoniebieska odmiana szkła awenturynowego. Ta syntetyczna ozdoba pięknie połyskuje metalicznym blaskiem, mieniąc się różnymi barwami. Blaufluss najczęściej zdobi srebrne kolczyki w sklepie AnKa Biżuteria,

ponieważ doskonale komponuje się z tym kruszcem.

Noc Kairu i jego właściwości

Jest to kamień syntetyczny-onyks ze sztucznie nałożoną mieniącą się poświatą, został przypadkowo stworzony w szesnastym wieku przez alchemików. Kamień ten chroni przed złą sławą i pomówieniami, wprowadza spokój i harmonię w nasze życie, jest wskazany dla ludzi lubiących nocny tryb życia. 

Noc Kairu posiada także właściwości lecznicze, pozwala stabilizować emocje, wykorzystywany w stanach depresyjnych lub u osób zmagających się z nerwicą. Jest również zalecany jako metoda na osiągnięcie równowagi psychicznej, wspomagając walkę ze stresem. Biżuteria z tym kamieniem może być stosowana jako amulet przyciągający pozytywną energię. 
Kolczyki z Noc Kairu w sklepie AnKa Biżuteria 

Noc Kairu, znany też jako blaufluss to ciemnoniebieska odmiana szkła awenturynowego, kolczyki damskie  z tym kamieniem w naszym sklepie to ponadczasowa klasyka. Występują one w eleganckiej, ozdobnej wersji wiszącej oraz minimalistycznej, np. na sztyfcie. Kolczyki z nocą Kairu sprawdzą się podczas wielu okazji, zawsze wyglądając równie zachwycająco. 

Kamień Noc Kairu zachwyca granatowo-czarnym kolorem, w którym widoczne są mieniące się drobinki, jak gwiazdy na niebie. Ten nietypowy minerał świetnie sprawdza się w biżuterii, stając się oryginalnym dodatkiem do wielu stylizacji, w sklepie AnKa Biżuteria można znaleźć wysokiej klasy kolczyki z tym kamieniem, o wysokiej jakości.

Noc Kairu posiada intensywny kolor, dlatego jest dobrym wyborem dla osób preferujących zdecydowane tonacje, ciemna kolorystyka tego minerału pomaga podkreślić naturalną urodę, sprawdzi się w roli eleganckiego dodatku do wieczorowych kreacji, ale także będzie uniwersalną biżuterią na co dzień, ciemne tonacje bowiem pasują do wszystkiego. 

Noc Kairu, znany też jako blaufluss to ciemnoniebieska odmiana szkła awenturynowego.

Ta syntetyczna ozdoba pięknie połyskuje metalicznym blaskiem, mieniąc się różnymi barwami. Blaufluss najczęściej zdobi srebrne kolczyki, ponieważ doskonale komponuje się z tym kruszcem. Kolczyki damskie z tym kamieniem to ponadczasowa klasyka. Występują one w eleganckiej, ozdobnej wersji wiszącej oraz minimalistycznej, np. na sztyfcie. Kolczyki z nocą Kairu sprawdzą się podczas wielu okazji, zawsze wyglądając równie zachwycająco.