Bransoletki z turkusem - AnkaBizuteria.pl

Bransoletki z turkusem

Bransoletki z turkusem są obowiązkowym elementem biżuterii dla kobiet pragnących wyróżnić się z tłumu.

Pięknie prezentuje się ten kolor na każdej kobiecie. W naszym sklepie AnKa Biżuteria dostępne mamy modele ze srebrnym, bądź złotym wykończeniem.

Biżuteria z turkusem

Turkus symbolizuje energię wewnętrzną oraz witalność. Idealnym wyborem dla kobiet odważnych i silnych są bransoletki z turkusem. Ten kamień ozdobny należy do najstarszych kamieni ozdobnych, gdyż od ponad sześciu tysięcy lat jest wykorzystywany w jubilerstwie. Turkus powinien mieć barwę błękitno-niebieską, bądź zielono-żółto-szarą, bądź samą zieloną. Na całym świecie nie znajdziemy takiego odcienia turkusu, gdyż jego barwa wytwarza się dzięki związkom żelaza i miedzi. Jako talizman chroni przed wypadkami, dlatego powinien posiadać go każdy kierowca. Kamień nie uczula, więc jest idealnym rozwiązaniem dla alergików. Bransoletki z turkusem są świetnym rozwiązaniem dla każdej kobiety.

Chiny i Tybet w starożytnych czasach przypisywał wiele zdrowotnych właściwości m.in. w infekcjach górnych dróg oddechowych czy dolegliwościach oczu. Wierzyli też, że odgania negatywną energię, poprzez co człowiek stawał się bardziej energiczny, witalny i radosny. Poprzez te wierzenia turkus stał się narodowym kamieniem Tybetu i Chin.

Bransoletki z turkusem są modne w niezależnie od pory roku. Dlatego noszone przez kobietę doceniane są w każdym detalu. Wygląd przypominający wakacje, ocean i słońce zaskakuje każdego posiadacza tak pięknego kamienia.

Bransoletki z turkusem w sklepie AnKa Biżuteria

Biżuteria z turkusem znana była jeszcze za czasów panowania faraonów. Ponad cztery tysiące lat temu faraonowie oraz kapłani przyozdabiali nim ciała. Do dziś turkus uważany jest za piękny kamień, dzięki któremu wyróżnimy się z tłumu.

Sklep AnKa Biżuteria w swoim asortymencie posiada eleganckie wzory bransoletek z turkusem, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Z pewnością będzie to także dobry i niebanalny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby. Bransoletki z turkusem w naszym sklepie wyróżniają się przede wszystkim dobrą klasą wykonania oraz znakomitą jakością użytych turkusów.