Kolczyki damskie - Kruszec

Srebro, tak jak i złoto, jest najbardziej typowym materiałem, z jakiego wykonuje się biżuterię od czasów starożytnych, aż do dziś, W bogatej ofercie naszego sklepu posiadamy srebro, srebro pozłacane, srebro pozłacane różowym złotem, złoto, a także stal szlachetna, szeroki wybór asortymentu zachęci każdego do zakupu.

na stronę

Srebro w AnKa Biżuteria 

W naszym sklepie do produkcji kolczyków wykorzystujemy srebro wysokiej próby 925, jest to kruszec, który doskonale komponuje się z różnymi rodzajami kamieni szlachetnych, czy półszlachetnych. W naszym sklepie znajdziesz kolczyki o różnych wzorach, od klasycznych po ekstrawaganckie, a każde wykonane z najlepszą dbałością i precyzją. Dokonując zakupu w AnKa Biżuteria, masz pełną gwarancję jakości wyrobów z metali szlachetnych. 

Pozłacane srebro w naszym sklepie

Szukając tańszej alternatywy od złota, ze względu na cenę odkryto srebro pozłacane, które daje równie piękny efekt wizualny, wykorzystywane w naszym sklepie, jest świetną imitacją złota. Jest to twór piękny, wygodny w obróbce i dużo tańszy od złota, ale trzeba pamiętać, że nigdy nie będzie tak doskonały, jak złoto i nigdy go nie zastąpi, nasze kolczyki wykonano jednak z dużą dbałością i najwyższą jakością.

Złoto dla miłośników piękna

Złoto odegrało ważną rolę w historii ludzkości, jego barwa i blask fascynowały ludzi od wieków, w starożytności złoto uznano za najszlachetniejszy metal ze względu na trwałość i walory estetyczne, dlatego stało się doskonałym materiałem używanym w jubilerstwie, także w sklepie AnKa Biżuteria. Złoto ma jednak jedną wadę, jest drogie, jednak jego chemiczna objętość sprawia, że nie ulega wpływowi czasu, dlatego nasza biżuteria jest tak trwała i piękna i będzie służyła na długie lata. 

Oryginalne kolczyki z różowego złota

Różowe złoto nie cieszy się dużą popularnością, jest natomiast przepięknym kruszcem, z którego w naszym sklepie wykonane zostały piękne i stylowe kolczyki, które świetnie podkreślają urodę i strój. Różowe złoto pasuje do każdego typu urody i do osób w każdym wieku.

Trwała biżuteria ze stali szlachetnej w naszym sklepie

Stal szlachetna jest idealnym kruszcem dla alergików, kolczyki w naszym sklepie wykonywane są z myślą o zdrowiu i pięknie właśnie dla takich osób, ponieważ nie zawierają niklu, są więc bezpieczne. Kolczyki ze stali szlachetnej są wytrzymałe i mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne, są więc świetną alternatywą dla miękkiego srebra, przy czym wyglądają estetycznie i nie tracą swojej urody, znajdziecie je w naszym sklepie .