Medaliki, krzyżyki , aniołki łańcuszki ZŁOTO pr. 585

Na przestrzeni dziejów złoto było cenione za swoje naturalne piękno i blask, od wielu lat pozostaje jednym z najcenniejszych kruszców. Wykonana z niego biżuteria prezentuje się elegancko i nawet z upływem wielu lat nie traci swojego piękna. Złota biżuteria ma ciepłą i promienną aurę, dzięki czemu osoba ją nosząca emanuje pewnym ciepłem.

Dewocjonalia

Biżuteria sakralna świeci triumfy w roli prezentów ofiarowywanych w czasie ważnych, kościelnych uroczystości, do który zalicza się chrzest, I Komunię Świętą, bierzmowanie oraz zaślubiny. Medaliki, krzyżyki i inne wyroby jubilerskie o znaczeniu pamiątkowym i duchowym często towarzyszą noszącemu przez całe życie. Jest to też idealny podarek dla wierzącej osoby od jej krewnych na urodziny lub Boże Narodzenie i wiele innych okazji. Do najbardziej klasycznych elementów tego typu biżuterii należy np. złoty łańcuszek z medalikiem czy też złoty łańcuszek z krzyżykiem. Atrakcyjne kształty, ciekawe zdobienia i kunsztowne wykonanie z najlepszej jakości materiałów sprawiają, że biżuteria dla dziecka i dorosłych prezentuje się fantastycznie. Jest również bardzo czytelnym wyznaniem wiary i w pewien sposób deklaracją oddania swoich spraw pod opiekę Jezusa czy Matki Boskiej. Krzyżyk lub medalik to nie tylko symbol religijny, ale też w połączeniu z dobrze dopasowanym łańcuszkiem, stanowi fenomenalną, ponadczasową ozdobę. Często zdarza się, że taka biżuteria pozostaje rodzinną pamiątką albo prezentem otrzymanym wiele lat wcześniej i przywołującym na myśl najważniejsze uroczystości w życiu. Złote łańcuszki z medalikiem lub krzyżykiem są więc doskonałym pomysłem na prezent ofiarowany w dniu przyjęcia sakramentów. Delikatne lub bogato zdobione krzyżyki oraz medaliki to doskonała propozycja dla osób, poszukujących prezentu dla swoich najbliższych w szczególności na Pierwszą Komunię, Chrzciny czy Bierzmowanie.

Medaliki, krzyżyki, łańcuszki próby 585 w AnKa Biżuteria

Krzyżyki i medaliki należą do grupy dewocjonaliów, które są zewnętrznym znakiem przynależności do wiary chrześcijańskiej. Złote krzyżyki i medaliki to jedne z najpopularniejszych zawieszek do łańcuszków, które symbolizują wiarę chrześcijańską. Dlatego krzyżyki i medaliki oferowane w naszym sklepie internetowym posiadają szczególną oprawę. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli dostęp wyłącznie do biżuterii wykonanej z materiałów najwyższej jakości. Symbolika religijna biżuterii sprawia, że stanie się ona czymś więcej niż zwykłą ozdobą. Będzie przypominać nie tylko o samym wydarzeniu, ale również cennych wartościach i doniosłości chwili. W ofercie sklepu AnKa Biżuteria można znaleźć ponadczasowe medaliki w tradycyjnej formie, z wizerunkiem Pana Jezusa, proste i gładkie, ale też fantazyjne, nietuzinkowe niejednokrotnie unikatowe wzory. W naszym sklepie mamy medaliki w kształcie serca, owalnym, okrągłym oraz w wielu niestandardowych wersjach. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas dodatki sprawią radość każdemu dziecku, a także osobie dorosłej, zyskując wartość sentymentalną. Obok medalików niesłabnącą popularnością od wielu lat cieszą się również krzyżyki. Różnorodność wzorów sprawi, że każdy znajdzie wśród nich model spełniający oczekiwania, a ozdoby te mogą stanowić element uniwersalnej biżuterii pasującej do każdego stroju, jak i na różne okoliczności.

Średnia ocena medalików, krzyżyków, łańcuszków próby 585 kategorii: 5,0/5 - 173 opinie klientów