Wisiorki z kamieniami naturalnymi

Marzeniem niejednej kobiety jest posiadanie biżuterii z pięknymi kamieniami szlachetnymi. W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz idealne wisiorki z kamieniami naturalnymi,

na stronę
które przepięknie przyozdobią Twoją szyję.

Wisiorki z kamieniami naturalnymi w sklepie AnKa Biżuteria

W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz wisiorki z kamieniami naturalnymi w rozmaitych stylach. Bez problemu do nich dopasujesz kolczyki, bransoletkę czy inną istotną dla Ciebie biżuterię. Szeroki asortyment daje gwarancję, że nawet wymagająca klientka z pewnością znajdzie coś dla siebie. Wisiorki z kamieniami naturalnymi są odpowiednie dla każdej stylizacji, również tych codziennych. Ten rodzaj biżuterii idealnie pasuje do każdego typu urody, gwarantuje szykowny i elegancki wygląd. Oferujemy szeroki wybór kamieni naturalnych w wisiorkach: kamień księżycowy, ametyst, szafir i wiele innych.

Wisiorki z kamieniami naturalnymi - biżuteria dla każdego

Decydując się na wisiorek z kamieniami naturalnymi,powinniśmy się zastanowić nad jego dopasowaniem do osobowości przyszłego posiadacza, imienia, charakteru, temperamentu oraz znaku zodiaku. Wybierając wisiorek z kamieniami naturalnymi, nie może też być on przypadkowy. Naturalnym kamieniom od dawna przypisywano właściwości oraz moc. Przy pomocy właściwych minerałów chroniono się przed nieszczęściami, chorobami, a także przyciągano pomyślność, szczęście i miłość.

Agat - zwiększa świadomość, pomaga w leczeniu chorób oczu, nerek i skóry. Wspomaga w depresji i pomaga w bezsenności. Wzmacnia wytrwałość, kreatywność, optymizm i odwagę.

Ametyst- kamień miłości, jest bardzo pomocny w inspirowaniu artystów, chroni przed złymi intencjami i zdradą.

Howlit - korzystnie wpływa na koncentrację oraz pamięć, chroni przed wahaniami uczuć, pomaga w budowaniu zaufania.

Jadeit - talizman zapewniający szczęście i udane pożycie małżeńskie, pozwala na mocny i spokojny sen, a także przynosi odprężenie i harmonię.

Kwarc - kamień miłości do siebie, drugiego człowieka, oraz natury, pomaga w zbudowaniu zaufania.