Bransoletki z perłami

W sklepie AnKa Biżuteria posiadamy bransoletki z perłami, które idealnie łączą się z innymi perłowymi dodatkami – z kolczykami, naszyjnikami czy też zawieszkami. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu!

Rola pereł w biżuterii

Perły wytwarzane są przez perłopławy perłorodne, więc jedną z odmian małży. Poprzez dostanie się do skorupy małży ciała obcego, które następnie jest oblewane masą perłową. W ten sposób powstają perły w różnych formach i kształtach. Występują również w różnej kolorystyce. Za barwy podstawowe pereł uznaje się odcienie barw: różowa, kremowa, srebrna, żółta, czarna, niebieska, zielona i brązowa o różnym stopniu nasycenia i jasności. Prawdopodobnie to perły są najstarszymi znanymi człowiekowi klejnotami, które pokochały kobiety na całym świecie.

Biżuteria z perłami cechuje się elegancją, klasą oraz ponadczasowością. Bransoletka z pereł podkreśla subtelność i piękno każdej kobiety i to niezależnie od wieku.

Przepisywane perłom (sproszkowanym) ogromne właściwości lecznicze, które miały pomagać na wiele dolegliwości, np. serca i układu krążenia. Perła rozpuszczona w soku z cytryny bądź z mlekiem miała pomagać przy zaburzeniach psychicznych. Jest ona również symbolem szczerości i wierności.

Bransoletka z pereł idealnie pasuje do każdej stylizacji – codziennej, wieczorowej, nieco bardziej odświętnej. Jest również doskonałym wyborem na wszelkie okazje, uroczystości czy ślub.

Bransoletki z perłami w sklepie AnKa Biżuteria

Perłowa biżuteria, jako symbol luksusu dziś dostępna jest na wyciągnięcie naszej ręki. Jest to ponadczasowy i elegancki wybór. Starannie dobrane akcesoria z perłami dodają klasy oraz szykownego charakteru. Bransoletki z perłami z naszego sklepu AnKa Biżuteria są biżuterią, na którą zdecydowanie warto się zdecydować. Szeroki wybór modeli i odcieni w naszym sklepie AnKa Biżuteria spowoduje, że kobiety bez problemu dopasują je do swoich kreacji, zapewniając sobie szykowny wygląd. Bransoletka z pereł sprawdzi się idealnie, jako uzupełnienie wieczorowej stylizacji, a także, jako dodatek do kreacji ślubnej.