RÓŻAŃCE

Od dłuższego czasu różańce można znaleźć wśród proponowanych dodatków do ubrań. W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz je, jako róźańce na rękę, wisiorki, bransoletki, a także w formie pierścionka.

na stronę

Różaniec w biżuterii

W ofercie sklepu AnKa Biżuteria posiadamy mnóstwo różnych różańców wykonanych z kruszców wysokiej jakości. Jest to doskonały wybór dla osób, które cenią klasyczną biżuterię sakralną. Do wyboru mamy wiele wzorów krzyżyków, ale także takie połączone z medalikami z wizerunkami Jezusa i Maryi ze znanych świętych obrazów.

Dla osób, które preferują nietypową biżuterię, można znaleźć modele nieco innego typu. W asortymencie naszego sklepu AnKa Biżuteria posiadamy również krzyżyki zawieszane poziomo na subtelnym łańcuszku, różańce w formie ozdób na szyję, różaniec na rękę czy bransoletki z medalikiem. Biżuterię bardziej odważną np. krzyżyk z koralikami w różnych kolorach także znajdziesz w naszym sklepie. Krzyżyk może znajdować się co prawda nie tylko na szyi, lecz również na pierścionku lub kolczykach. Posiadamy również biżuterię dla osób, które preferują nietypowy styl ubierania. Dla nich możemy zaproponować, chociażby bransoletkę z kolorowymi medalikami.

Różaniec w sklepie AnKa Biżuteria

Różaniec jest atrybutem każdej osoby wierzącej która trzyma różaniec na ręce. Posiadanie różańca jest sposobem na to, by w koncentracji oddać się modlitwie, która ma niebywale wielką potęgę. Subtelne wykonane z największą starannością, zachwyci każdego miłośnika piękna. Biżuteria jest idealnym pomysłem na prezent dla każdej osoby, dla której wiara jest sposobem na codzienność. Są to także nieskazitelne pamiątki najważniejszych uroczystości w życiu, które będą całe życie przypominać, że Bóg jest dla człowieka największą wartością.

W prezencie komunijnym bądź z okazji chrztu możemy podarować dziecku krzyżyk albo medalik. Różaniec komunijny to cudowny prezent dla dziecka, które właśnie ma przystąpić do tego sakramentu. Dlatego warto jest przejrzeć szeroki wybór w sklepie AnKa Biżuteria, gdyż z pewnością znajdziesz tutaj coś odpowiedniego na taką okazję.