Kolczyki Kamień jubilerski

Kolczyki z kamieniami jubilerskimi, czyli kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi, występują w naszym sklepie AnKa Biżuteria w wielu wzorach, oraz bogatą różnorodnością barw, faktur oraz tekstur, zaskoczą pozytywnie nie jedną kobietą pragnącą czegoś wyjątkowego. 

Kamienie jubilerskie-opal

Jest to jeden z najdroższych i najpiękniejszych kamieni szlachetnych. Ze względu na brak lub też występowanie efektu opalescencji, opale dzielimy na zwykłe i szlachetne, te drugie zwłaszcza znajdują zastosowanie w jubilerstwie, tworząc cudowną biżuterię damską. Opal posiada wiele barw, z których w jubilerstwie największym powodzeniem cieszy się opal szlachetny, powstają w wyniku działalności wody w skorupie ziemskiej. 

Jego nazwa pochodzi od słowa ,,upala" oznaczającego ,,drogi, szlachetny kamień" bądź też z języka greckiego od słowa ,,opallios" lub z łaciny ,,opalus", co oznacza,, widzieć zmianę", jest to nawiązanie do jego zmiennej barwy. 
Kamienie jubilerskie-uleksyt

Uleksyt jest kamieniem przezroczystym, szarym, bądź też białym, ma właściwości światłowodowe, dzięki którym zmienia kolor w zależności od tego, pod jakim kątem się na niego patrzy, nazywany również kamieniem telewizyjnym ze względu na jego właściwości. Jest cennym i rzadkim minerałem, naturalnie występuje dość rzadko, pozyskiwany jest z den starych jezior solnych, można go znaleźć w klimacie bardzo suchym, szczególnie na pustyniach. 

Uleksyt ma nieziemskie właściwości, dzięki którym pomaga w uzdrowieniu wzroku i poprawieniu stanu skóry, wspiera także rozwój jasnowidzenia i telepatii.  

Kamienie jubilerskie w biżuterii AnKa Biżuteria 

Kolczyki z kamieniami jubilerskimi, czyli szlachetnymi i półszlachetnymi, występują w wielu wzorach. Mogą być one wiszące, długie, w kształcie kół czy wkrętów. Różne kształty pozwalają na ich idealne dopasowanie do kształtu twarzy. Zarówno kolczyki srebrne, jak i kolczyki złote doskonale komponują się z różnymi rodzajami kamieni. Są one doskonałym uzupełnieniem codziennych oraz wieczorowych stylizacji. Kolczyki damskie z kamieniami dodadzą Ci szlachetnego blasku.

Kolczyki z kamieniami jubilerskimi, czyli kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi, występują w wielu wzorach.

Mogą być one wiszące, długie, w kształcie kół czy wkrętów. Różne kształty pozwalają na ich idealne dopasowanie do kształtu twarzy. Co więcej, zarówno kolczyki srebrne, jak i złote doskonale komponują się z różnymi rodzajami kamieni, np. z agatami, rubinami, granatami, czy ametystami. Są one doskonałym uzupełnieniem codziennych oraz wieczorowych stylizacji. Kolczyki damskie z kamienia dodadzą Ci szlachetnego blasku.

Średnia ocena kolczyki z kamieniem jubilerskim kategorii:5,0/5-143 opinie klientów.