Madonna z Dzieciątkiem obrazek srebrny

Obrazki srebrne Madonna z Dzieciątkiem przedstawiony w trójwymiarowej formie srebrnej. Obrazki najlepszych włoskich firm Valentini, Valent & co.

na stronę

Obrazki z wizerunkiem Matki Boskiej i dzieciątka są najlepszym podarunkiem dla dziecka z okazji chrztu, roczku, Komunii, Rocznic oraz Ślubu. Pamiątki z Madonną można również wygrawerować z własną dedykacją w cenie.

Obrazek srebrny Madonna z dzieciątkiem.

Obrazki przedstawia Maryję oraz Józefa opiekującymi się małym Jezusem. Obrazki te są wykonane wyłącznie z najlepszego srebra starannie odlane i nieskazitelnie wykończone przez rzemieślników jubilerskich. Istnieje możliwość wykonania indywidualnego wykonania graweru na zakupionym u nas obrazku srebrnego.

Obrazek o szczególnej symbolice.

Madonna z Dzieciątkiem obrazek srebrny jest unikalną propozycją, stanowiącą wartościowy i mocno symboliczny prezent dla bliskiej osoby. W sercach wielu Polaków, to właśnie ta postać ma szczególne znaczenie. Jest patronką rodzin, kojarzoną z dobrocią, olbrzymią miłością rodzicielską. Stanowi niejednokrotnie ochronę, którą obdarowuje się ukochaną pociechę. Madonna z Dzieciątkiem obrazek srebrny, oferowany przez AnKa Biżuteria stanowi elegancką pamiątkę, wykonaną z niezwykła precyzją i pasją. Obrazek o sakralnej tematyce, przepełniony mistycyzmem, jest jednym z najczęściej wybieranych motywów na okazje takie jak Chrzest czy Komunia Święta. Może stać się wspaniałym wspomnieniem dzieciństwa, towarzyszącym także w dorosłym życiu. Produkty wiernie prezentujące postać, posiadają wiele, zachwycających szczegółów, obok których nie można przejść obojętnie. Odmienne formy i prezentacje Madonny pozwalają na dopasowanie wybranej koncepcji do gustu oraz oczekiwań. Polska, jako kraj katolicki docenia takie podarunki, które coraz częściej można zobaczyć w domach. Propozycja w tej kategorii odznacza się zaskakującym wykonaniem z wysokiej próby srebra, starannie odlanej przez najlepszych, włoskich rzemieślników. To skromna elegancja, o szczególnym znaczeniu, którą warto podarować ukochanej osobie.

Średnia ocena produktów kategorii: 5,0/5 - 326 opinie klientów.