Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Włoskie dewocjonalia idealne na Komunię czy Chrzest

Srebrne obrazki o nowoczesnym wzornictwie i doskonałym wykonaniu są propozycją od Anka Biżuteria. Stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznej, komunijnej biżuterii, głównie dla osób, którym zależy na podarowaniu dziecku wartościowego upominku. Włoska marka Beltrami zachwyca odbiorców na całym świecie, fenomenalnym stylem i precyzją.

Obrazek srebrny Madonna z dzieciątkiem 13,5 cm * 24 cm Zobacz większe
Napisz opinię
Obrazek srebrny Madonna z dzieciątkiem 13,5 cm * 24 cm

Obrazek srebrny Madonna z dzieciątkiem 13,5 cm * 24 cm


Obrazek srebrny Madonna z dzieciątkiem 13,5 cm * 24 cm

6565/3

Cena (brutto):

250,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Obrazek srebrny MADONNA    na Chrzest, Komunię, Ślub , Rocznice i inne..

Wymiary obrazka: 13,5 cm*24 cm

      Prześliczny obrazek wykonany z dbałością o każdy detal przez włoską firmę BELTRAMI s.r.l.

 HQ -    Najwyższa jakość wykonania!

Nieprzemijająca pamiątka z okazji Chrztu,Pierwszych Urodzin, Komunii i Ślubu, Rocznicy -  wspaniały pomysł na pamiątkę.

Grawer do obrazka gratis.

W ofercie sklepu mamy również karki okolicznościowe, które warto dołączyć do obrazka, szczególnie że są to kartki ręcznie robione .

https://www.ankabizuteria.pl/kartki-recznie-robione

Srebrna Madonna z dzieciątkiem na ręku

Produkt widniejący na tej stronie to doskonały pomysł na prezent na komunię dla chłopca i dziewczynki. Wyjątkowy, skromny obrazek Matki Boskiej, trzymającej w ramionach dziecko to ważna symbolika, mówiąca o miłości, wierze i pełnym oddaniu. Wykonany ze srebra i aluminium, nakładanych warstwowo, cechuje się perfekcją w najmniejszym detalu. Atutem rozwiązania jest dekoracyjna ramka, zwiększająca wizualną atrakcyjność produktu. Obrazek ze srebra osadzono na lakierowanym drewnie w kolorze głębokiej wiśni. Całość tworzy harmonię i spójność, zachwycającą nie tylko dorosłych, ale również dzieci.

Delikatny obrazek jako prezent na Komunię

Propozycja od Anka Biżuteria to obrazek o nieregularnym kształcie, wykonanym z wysokiej próby srebra. Obecność zewnętrznej warstwy lakieru skutecznie zabezpiecza całość przez warunkami atmosferycznymi i upływem czasu. Wspaniałe wykonanie wizerunku Matki Boskiej z Dzieciątkiem przywołuje pozytywne uczucia i jest świadectwem wiary. Możliwość wykonania indywidualnej dedykacji na odwrocie artykułu sprawia, iż staje się on jeszcze bardziej osobisty. To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu rodzice, dziadkowie czy chrzestni mogą przekazać pewne wartości czy życzenia.

Do kompletu