Bransoletki z opalem

Bransoletki z opalem pięknie komponują się w każdej stylizacji. W naszym sklepie AnKa Biżuteria posiadamy przepiękne modele takiej biżuterii. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, bądź bliskiej Ci osoby.

na stronę

Bransoletki z opalem – istota kamienia

Opal doceniany w jubilerstwie, wydobywany z Ziemi dziś występuje w coraz bardziej ograniczonych miejscach. Kamień ten jest niepowtarzalny, co czyni go również drogim. Mineraloid, jakim jest opal, symbolizuje zaufania i wiarę. Kamień sprzyja wizjom oraz pozwala na dostrzeżenie różnych możliwości w poszczególnych sytuacjach.

Opal ma wielu wielbicieli, którzy uważają, że biżuteria z tym kamieniem prezentuje się niesamowicie. Szczególnie wyglądają bransoletki z opalem, które delikatnie podkreślają urodę. Kamień polecany jest zwłaszcza osobom spod znaku zodiaku Bliźniąt, Raków, Wag, Panien, oraz Skorpionów.

Przyciągająca wzrok bransoletka z opalem może służyć, jako amulet szczęścia. Osobom, które go noszą przyniesie spokój oraz pomoże zachować równowagę fizyczną i emocjonalną. Znane od wieków właściwości opalu były wykorzystywane do zrobienia magicznych mikstur, które miały za zadanie leczyć.

Bransoletki z opalem – magiczne właściwości kamienia

Opal jest kamieniem rozwijającym kreatywność i wyobraźnię, poprawia również koncentrację oraz pamięć. W dawnych czasach wierzono, że opal pozwalał być niezauważalnym. Kamień sprzyja miłości, przyjaźni oraz lojalności. Opal wykazuje właściwości lecznicze. Ze względu na to, że daje chęci do życia, zalecany jest osobom, które chorują bądź mają skłonność do depresji. Osoby, które zmagają się z niskim ciśnieniem oraz wysokim cholesterolem powinny mieć przy sobie bransoletkę z opalem.

Opale Ogniste, z których zrobiony jest eliksir, wpływa na zwiększenie produkcji czerwonych i białych krwinek, które pomagają przy leczeniu białaczki. Opal sprawdza się u osób, które mają problem ze wzrokiem, gdyż kamień ten przywraca ostrość wzroku i wspiera w leczeniu chorób oczu. Osobom podatnym na omdlenia polecamy nosić zawsze na ręku bransoletkę z opalem. Kamień sprawdzi się również w profilaktyce osteoporozy.