Wisiorki z uleksytem

Wisiorki z uleksytem w sklepie AnKa Biżuteria zachwycają swoim pięknem. Unikatowy, rzadki oraz cenny w jubilerstwie kamień jest idealną propozycją na co dzień, oraz na eleganckie kreacje.

Uleksyt w jubilerstwie

Uleksyt jest rzadko spotykanym i mało znanym minerałem w jubilerstwie. Występuje w suchych klimatach pustyni, w miejscach, gdzie kiedyś znajdowały się solne jeziora. Odkryty został przez chemika niemieckiego, po którym został nazwany (Ulex George). Kamień jest biały, przezroczysty, lub szary, zmienia również kolor w zależności od kąta patrzenia na niego. Dzięki właściwościom światłowodowym nazywa się go dość często „kamieniem telewizyjnym”.

Uważany za kamień jasnowidzów, gdyż pomaga on w podejmowaniu trudnych decyzji oraz wspomaga intuicję. Uleksyt uwrażliwia na zamiary innych ludzi, a także działa jak aktywator pomysłów i podsuwa rewelacyjne zamysły w biznesie i w codziennym życiu. Wisiorek z uleksytem jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jako prezent z każdej okazji.

Wisiorki z uleksytem w sklepie AnKa Biżuteria

Uleksyt to bardzo rzadko występujący minerał, niebywale renomowany przez hobbistów i jubilerów na całym świecie. Posiada nieziemskie właściwości, dzięki którym pomaga w uzdrowieniu wzroku i poprawieniu stanu skóry, również wspiera rozwój jasnowidzenia i telepatii. Dlatego też wisiorek z uleksytem idealnie sprawdzi się, jako talizman.

W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz przepiękne, wyróżniające się i zjawiskowe modele wisiorków z uleksytem. Do produkcji biżuterii damskiej, oprócz wysokiej jakości kruszców, używamy także przepięknych, oryginalnych kamieni.

Wisiorek z uleksytem to subtelny, kobiecy i bardzo romantyczny dodatek, który będzie się perfekcyjnie komponował z każdą kreacją. W przypadku tej biżuterii to kamień przepięknie się komponuje, dzięki czemu wyróżnia się na tle innych.

Wisiorek z uleksytem będzie się cudownie prezentował wraz z kolczykami i zawieszką o tym samym wzorze. Ten rodzaj biżuterii przepięknie błyszczy i przyciągają wzrok. Taka biżuteria stanowi znakomite dopełnienie kreacji, a stosownie dobrana dodaje pewności siebie i atrakcyjności.