Srebrne Obrazki ze Ślubu

Srebrny obrazek jako prezent na ślub to elegancka ozdoba, każdego wnętrza. Będzie przypominał o połączeniu dwojga ludzi, którzy oddali swoje serca sobie, ale także Chrystusowi. Srebrny obrazek może stanowić formę życzeń, jako zamiennik kwiatów, ale również sam będzie wyjątkowym prezentem, który zachwyci każdego.

na stronę

Srebrny obrazek jako wyjątkowa pamiątka ślubna

Obrazek srebrny to dekoracja, która idealnie podkreśla religijny charakter ceremonii, będzie symbolizował opiekę nad dwojgiem ludzi, którzy zostali ze sobą połączeni na zawsze. Srebrny obrazek wysokiej klasy wprowadza atmosferę luksusu, ponieważ blask szlachetnego metalu rozświetli każde pomieszczenie. Wykonywane ze srebra wysokiej próby obrazy religijne pozostają nieskazitelne przez długie lata, ich wartość duchowa w połączeniu ze szlachetnym kruszcem, stanowi cenną pamiątkę i opiekę duchową. Nowoczesne obrazki sakralne są wyjątkowymi ozdobami do każdego pomieszczenia w domu, prezenty ślubne nie zawsze muszą być drogie ani tandetne, srebrny obrazek z wizerunkiem Świętych lub Świętej rodziny są wyjątkowymi dekoracjami, wyrażającymi miłosierdzie i potęgę. Większość obrazków srebrnych na odwrocie ma miejsce na grawerowaną dedykację, można w ten sposób sprawić, że Twój prezent stanie się indywidualny i wyjątkowy.

Srebrne obrazki ze ślubu w sklepie AnKa Biżuteria

Sakrament ślubu to ważny moment w życiu religijnym, każdej osoby wierzącej. Aby podkreślić powagę i wyjątkowość chwili, proponujemy Państwu srebrne obrazki sakralne, będą one idealnym prezentem i trwałą pamiątką, która na pewno przypadnie do gustu obdarowanym. W naszym sklepie można znaleźć dewocjonalia tylko i wyłącznie najwyższej jakości, produkowane z wysokiej jakości materiałów, srebra próby 925 i aluminium, które oczarują każdego. Znajdziecie tutaj srebrne obrazki w różnych rozmiarach i kształtach oraz z rozmaitymi wizerunkami Świętych, a także Świętą Rodziną, duży wybór gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Obrazy w subtelnej srebrnej kolorystyce wprowadzają do wnętrza duchowy klimat i działają uspokajająco, będą to najpiękniejsze pamiątki sakralne, a do tego eleganckie i gustowne obrazy, które ozdobią każde mieszkanie. Oferujemy także grawer w cenie obrazka, który podkreśli indywidualny charakter, a także będzie przywoływał ten ważny moment w życiu. Obok daty, można umieścić krótką modlitwę lub życzenia płynące prosto z serca. Nasze obrazki można wieszać na ścianie lub stawiać na półce, pakowane są w okolicznościowe pudełeczka, gotowe by podarować bliskiej osobie. Szeroki wybór wzorów, wysoka jakość srebra, precyzyjne i dokładne wykonanie, tak cechują się srebrne obrazki z okazji ślubu z naszego sklepu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Średnia ocena obrazków ze ślubu kategorii: 5,0/5 - 186 opinie klientów